ویدیو | خلاصه بازی ویتنام 0 - ایران 2

بهترین عملکرد ایران در جام ملت های آسیا,بازي ايران و ويتنام,نتایج مقدماتی جام ملت های آسیا 2019,بازی ایران ویتنام جام ملت های آسیا,بازی ایران ویتنام,بازی بعدی ایران,ویتنام,ایران ویتنام,نتیجه بازی ایران و ویتنام,ایران و ویتنام,بازی ایران و ویتنام,مقدماتی جام ملت های آسیا 2019,بازی ایران با ویتنام,جدول گلزنان جام ملت های آسیا 2019,فوتبال ایران و ویتنام,نتیجه بازی ایران و یمن,خلاصه بازی ایران یمن,نتایج جام ملتهای آسیا,ساعت بازی ایران ویتنام,نتایج امروز جام ملت های آسیا,خلاصه بازی ایران ویتنام

خلاصه بازی ایران ویتنام | تیم های ملی ایران و ویتنام از ساعت 14:30 در ورزشگاه آل نهیان ابوظبی به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه 2 بر صفر به سود ایران به پایان رسید. با این نتیجه صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به مرحله بعد قطعی شد.

تیم های ملی ایران و ویتنام از ساعت 14:30 در ورزشگاه آل نهیان ابوظبی به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه 2 بر صفر به سود ایران به پایان رسید.
ویدیو | خلاصه بازی ویتنام 0 - ایران 2 خلاصه بازی ایران ویتنام | تیم های ملی ایران و ویتنام از ساعت 14:30 در ورزشگاه آل نهیان ابوظبی به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه 2 بر صفر به سود ایران به پایان رسید. با این نتیجه صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به مرحله بعد قطعی شد.

ورزش 3
کد N2058611