کنایه های لاله صبوری به مهران مدیری، اصولا میانه خوبی با هم نداریم.

لاله صبوری مهمان علی ضیا شد!

لاله صبوری, مهران مدیری, سیدعلی ضیا, فرمول یک, فرهنگی

مگر در پورشه خوشبختی تقسیم می کنند؟ با 206 هم می‌توان خوشبخت بود

آفتاب: سیدعلی ضیاء چهارشنبه شب میزبان لاله صبوری بازیگر و مجری تلویزیون در برنامه «فرمول یک» بود و با او از زمان به شهرت رسیدن تا دلیل قطع همکاری اش با مهران مدیری، اجرا، فرزندانش و تغییر لایف استایل در ایران گفتگو کرد.لاله صبوری در این برنامه درباره علاقه اش به موسیقی گفت: سبک جدیدی که موسیقی سنتی و مدرن را تلفیق کرده اند نزدیک به سلیقه من هستند مثل همایون شجریان. خیلی موسیقی پاپ گوش نمی‌کنم.

وی درباره نظرسنجی برنامه و انتخاب بین ماکان بند و هوروش بند افزود: بچه‌های ماکان بند را در خیریه لیلا بلوکات دیدم و به آنها رای می‌دهم.


یک شبه معروف شدم و نتوانستم درست تصمیم بگیرم

بازیگر «جنگ 77» درباره ابتدای فعالیت‌های خود توضیح داد: من یک دختر دانشجو بودم که هزاری هم از 12 سالگی کتاب خوانده و به یک شعور نسبی رسیده بودم اما یک شبه معروف شدم. من در کنکور سراسری نفر 26 شدم. آن زمان هم شعر می‌گفتم، هم شاگرد آیدین آغداشلو بودم و... مستقیم از سر پایان نامه هم وارد اولین کارم شدم. کسی که ره صد ساله را یک شبه می‌رود نمی‌تواند مثل کسی که پله به پله جلو رفته است تصمیم بگیرد.


بازی در فیلم سینمایی «شراره» را چون نقش یک نبود قبول نکردم

صبوری یادآور شد: من یک هفته‌ای در سال 77 به شهرتی رسیدم که کل ایران مرا می شناخت. آن سال بازیگران کمی کار می کردند و تلویزیون چیزی جز کار ما نداشت. همزمان با کار آقای مدیری برای فیلم سینمایی «شراره» از من و سروش صحت و... دعوت به کار شد اما من چون نقشم کمتر بود نپذیرفتم. فقط دنبال نقش یک بودم و نتوانستم کارم را مدیریت کنم.


«جُنگ 77» تنها همکاری‌ام با مهران مدیری بود

وی ادامه داد: من بعد از جُنگ 77 نویسندگی برنامه «ببخشید شما» را انجام دادم و بعد دیگر همکاری با آقای مدیری نداشتم.

ماجرای دلخوری مدیری از صبوری چه بود؟

این بازیگر درباره دلخوری مدیری از خودش اظهار کرد: مصاحبه مدیری درباره من مربوط به 7، 8، 10 سال بعد از آن ماجرا بود. من سر کار دیگری رفتم و باعث دلخوری ایشان شدم. اصولا هم رابطه خوبی نداریم. البته ایشان که اصولا توضیح نمی دهند! سخن بزرگان است که می گوید اگر توضیح بدهی کسر شانت می شود!


در هوش او تردیدی ندارم و به نظرم بسیار کاربلد هستند

صبوری تاکید کرد: من برای او احترام قائلم. در هوش ایشان هیچ تردیدی ندارم. بسیار کاربلد هستند.

بازیگر «این زمینی‌ها» درباره فعالیت در حوزه اجرا گفت: همیشه در کنار کارهایم اجرا کرده ام. از سال 82 تا 84 دو سال مجری برنامه «شباهنگام» بودم که برای شبکه جام جم بود. وقتی اجرا زنده باشد خیلی دلپذیر است و مثل تئاتر می ماند که نفس به نفس مخاطب هستی.

وی همچنین خطاب به ضیاء بیان کرد: اگر شما را به عنوان یک مجری دوست دارند که دارند و بسیار باهوش و مسلط هستید به خاطر چیزی این طرف هم هست.وسواسم بیشتر و پیشنهادها بدتر شده است

صبوری درباره کارهای فعلی اش توضیح داد: اصولا نمی توانم سر دو تا کار بروم اما حالا دو کار دارم. وسواسم بیشتر و پیشنهادها بدتر شده است.


خانم های 60، 70 ساله آیتم‌هایم در «جنگ 77» را یادشان است

این بازیگر درباره کمرنگ شدن حضورش در تلویزیون گفت: در یک کاری و مقطعی اگر قضیه معروف و محبوب بودن باشد نمی‌شود از آن بالاتر رفت. حمل بر خودستایی نیست اما همین حالا خانم‌های 60، 70 ساله مرا می‌بینند و آیتم‌های دهه 70 را یادشان است. اما خب سلیقه سینما و تلویزیون ما این است که نقش‌های جوان‌تر را بپذیرد. اگر نقش مادر به من پیشنهاد شود هم مشکلی ندارم و خودم مادر هستم.

نسل آدم‌هایی که مثل من سه فرزند داشته باشند منقرض شده است

وی افزود: 17 ساله بودم که پسرم به دنیا آمد و او حالا 31 سال دارد. او آرشیتکت است و در کاشان دارد یک خانه بسیار زیبا می‌سازد. دخترم روانشناس است و یک دختر 11 ساله به نام نورا هم دارم. نسل آدم‌هایی مثل من که سه بچه داشته باشند دیگر منقرض شده است.


ازدواج‌ها بر پایه پول شده است

صبوری تاکید کرد: حالا دیگر در ایران سبک زندگی مثل همه جای دنیا عوض شده است و اکنون بر اساس توقعاتی که آدمها در این سالها داشتند و شخصیت ها عوض شده اند جور دیگری می خواهند ازدواج و زندگی کنند. ازدواج ها بر پای پول شده است و دختر منتظر است طرف ماشین آخرین سیستم داشته باشد. ولی من به دختر خودم هم می گویم مگر در پورشه خوشبختی تقسیم می کنند؟ من نمی‌گویم سوار مترو شو. البته آن هم خوب است اما با 206 هم می شود خوشبخت بود.

این بازیگر در پایان گفت: مردم با رُک بودن و شوخی های من آشنا هستند اگر در این برنامه شوخی کردم عذرخواهی می کنم.


کد N1981132