برگزاری رقابت‌های جهانی اوپن وودبال به میزبانی تبریز

ورزش ایران,بهروز منتقمی,فدراسیون گلف

سرپرست فدراسیون گلف در مورد برگزاری رقابت‌های اوپن بین المللی وودبال در تبریز صحبت کرد.

بهروز منتقمی، سرپرست فدراسیون گلف کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص مسابقات وودبال اظهار داشت: نخستین دور از این مسابقات تحت عنوان بازی‌های اوپن بین المللی وودبال در ایران برگزار می‌شود و تاریخ آن از 17 تا 23 شهریور است. با توجه به موافقت شورای برون مرزی، تبریز پایتخت فرهنگی ایران به عنوان میزبان مسابقات انتخاب شد.

وی افزود: این دوره از رقابت‌ها که به میزبانی ایران است، زیر نظر انجمن وودبال و فدراسیون گلف ایران برگزار می‌شود و شرایط آن مطابق با قوانین فدراسیون جهانی و آسیایی وودبال است و تا کنون چند کشور برای حضور در این مسابقات اعلام حضور کرده اند.

سرپرست فدراسیون گلف ادامه داد: با موافقت مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی و رئیس هیات گلف این استان مقرر شد این مسابقات در شهر تاریخی تبریز برگزار شود و در این بازی‌ها علاوه بر تیم ملی کشورمان یک تیم هم از آذربایجان شرقی در مسابقات حضور خواهد داشت.

منتقمی در پایان گفت: از مسئولین فدراسیون جهانی وودبال نیز برای حضور در این مسابقات دعوت شده است. همه تلاش ما این است که رقابت‌ها در بهترین شرایط و بالاترین سطح ممکن برگزار شده و یک تجربه خوب میزبانی برای ما به ثبت برسد.

کد N1925087