تعقیب قضایی متهم چهارم حادثه ایرانشهر

تجاوز,تجاوز جنسی,تجاوز به دختر,تجاوز به دختر جوان,آزار جنسی,تعرض,تعرض جنسی,تجاوز به دختران ایرانشهر,تجاوز در ایرانشهر,حادثه ایرانشهر,تجاوز گروهی,تجاوز گروهی در ایرانشهر,تجاوز گروهی ایرانشهر,تجاوز به دختران,تجاوز جنسی ایرانشهر,تجاوز جنسی در ایرانشهر,ماجرای ایرانشهر,ماجرای تجاوز ایرانشهر,ماجرای تجاوز در ایرانشهر,اخبار تجاوز ایرانشهر,

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: از ۴ متهم پرونده تجاوز در ایرانشهر ۳ نفر تاکنون بازداشت شدند و نفر چهارم تحت پیگیرد قانونی است.

خبرگزاری تسنیم: حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی‌؛  رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان اظهار داشت: دستور قضایی برای بازداشت چهار متهم پرونده تجاوز به ایرانشهر صادر شده و تاکنون 3 متهم بازداشت و تحویل مرجع قضایی شدند.
وی افزود: نفر چهارم هم تحت پیگیرد قانونی است و ان‌شاالله به‌زودی بازداشت می‌شود، ما منتظر بازداشت او و تحویلش نمی‌مانیم و روند قضایی پرونده با بازداشت این افراد هم ادامه پیدا می‌کند.
رئیس‌کل دادگستری سیستان و بلوچستان تصریح کرد: برخورد قاطع، قانونی و سریع با متهمان پرونده تجاوز ایرانشهر حتما و بدون شک در دستور کار دستگاه قضایی خواهد بود و روند پرونده و حکم دادگاه برای متهمان به‌زودی رسانه‌ای می‌شود.
حمیدی خاطرنشان کرد: منبع رسمی اعلام اخبار و روند پروند تجاوز در ایرانشهر مراجع رسمی دستگاه قضایی است و مردم به اخبار و شایعاتی که از مراجع غیررسمی بیان می‌شود، توجهی نکنند.
کد N1912361