استقرار پلیس در تفرجگاه ها وبوستان ها/اجرای طرح ترافیک از فردا

اجتماعی

سردار مهماندار ضمن بازدید از تفرجگاه های شهر تهران از استقرار پلیس به صورت ثابت و سیار در تفرجگاه ها و بوستان ها در روز طبیعت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار "محمدرضا مهماندار" ضمن بازدید از تفرجگاه های شهر تهران در روز طبیعت د اظهار داشت: از ابتدای صبح امروز، پلیس در تمامی بوستان های شهر تهران برای کنترل ترافیک مستقر شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: در حال حاضر، تقریبا بیش از ۸۰ درصد پارکینگ های بوستان های تهران از خودرو اشباع شده است، ولی نکته حائز اهمیت این است که همکاری خوب مردم باعث شده از ابتدای صبح امروز ترافیک بسیار روان باشد و ترددها به سهولت انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: پلیس هم به صورت سیار و هم ثابت در تفرجگاه ها و بوستان ها مستقر شده است و آماده ارائه خدمات به شهروندان است.

سردار مهماندار با اشاره به این که نکته قابل توجه، بحث تردد عابران پیاده است تأکید کرد: اکثر تفرجگاه ها در حاشیه بزرگراه ها و اتوبان ها قرار دارند. از همین رو به عابران پیاده توصیه می کنم از محل های مجاز، امن و پل های عابر تردد کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: رانندگان مراقب عابران پیاده باشند و از سوار کردن مسافر بیش از حد مجاز در خودروها خودداری کنند. امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات بتوانیم مانند اکنون که شاهد تردد روان هستیم در بعدازظهر نیز با مدیریت شهروندان در زمان بازگشت دچار مشکل ترافیکی نشویم.

سردار مهماندار یادآور شد: از صبح امروز که طرح ترافیکی روز طبیعت اجرا می شود شاهد مورد تصادفی نبودیم و از فردا صبح نیز طرح ترافیک مانند روزهای عادی اجرا می شود و شهروندانی که دارای طرح ترافیک سال ۹۶ هستند همچنان تا پایان فروردین ماه می توانند تردد داشته باشند تا طرح جدید اجرا شود.

کد N1851901