آفتاب

جواب مادر ترلان پروانه به سعید عزت اللهی

جواب مادر ترلان پروانه به سعید عزت اللهی

جواب مادر ترلان پروانه به سعید عزت اللهی | مادر ترلان پروانه به گفته های سعید عزت اللهی پاسخ داد. پریسا ابوالحسنی گفت: کسانی که ما را می شناسند می دانند این حرف ها در حد ما و شایسته خانواده مان نیست. خود ما و ترلان وکیل داریم. وی ادامه داد....

مدتی است که زندگی خصوصی بازیگران و ستاره های سینما و فوتبالیست های مشهور در برخی برنامه های گفتگو محور اینترنتی که تا حدودی هم مخاطبان خود را پیدا کرده اند، به گفتگوی عادی و سوال های همیشگی تبدیل شده است تاجایی که نمونه های آن را در گفتگو با امیر تتلو و توهین به استاد شجریان، محسن افشانی و... و بیان کلمات خط قرمزی و... شاهد بودیم.
چند روز پیش نیز گفتگوی یکی از این برنامه ها با سعید عزت الهی، فوتبالیست جوان، در فضای مجازی پخش شد که سروصدای زیادی به پا کرد.
سوال مطرح شده از این فوتبالیست درباره ارتباط داشتن وی با ترلان پروانه، بازیگر سینما و تلویزیون، بود که عزت الهی با پذیرفتن این مسئله گفت: مدت کوتاهی با این بازیگر رابطه داشتم ولی در حال حاضر این رابطه از بین رفته و دیگر برایم مهم نیست و نخواهد بود.
چندی پیش هم ارسلان قاسمی، بازیگر جوان، با حضور در یکی از این برنامه ها درباره شایعاتی که خبر از ارتباط وی با ترلان پروانه می داد، عنوان کرد: همه این حرف ها شایعه است و من در حال حاضر به دختر دیگری علاقه مند هستم.
با توجه به این گفتگوها و پراکندگی این خبرها در فضای مجازی با پریسا ابوالحسنی، مادر ترلان پروانه که مدیر برنامه های دخترش هم است، تماسی برقرار کردیم و در این خصوص از وی پرسیدیم.
ابوالحسنی در این رابطه عنوان کرد: کسانی که ما را می شناسند می دانند این حرف ها در حد ما و شایسته خانواده مان نیست. خود ما و ترلان دارای وکیل هستیم. چون در این زمینه تخصصی ندارم و مسئله بسیار حساسی هم است، ممکن است اقدام کنیم یا اینکه هیچ عکس العملی نشان ندهیم. هیچ قضاوتی در این باره هم نمی کنیم و واقعا نمی دانم این شبکه ها چه قصد و هدفی از این کار خود دارند.
این قبیل گفتگوها که به فرد اجازه می دهد به توهین مستقیم به چهره های دیگر بپردازد می تواند تبعات قانونی برای گوینده داشته باشد و این نوع ورود مستقیم به زندگی خصوصی بازیگران و افراد مشهور در جامعه با توجه به فرهنگ ما موضوع پسندیده ای نیست. شاید در ادامه باید منتظر واکنش قانونی خانواده پروانه در مقابل عزت الهی یا قاسمی باشیم.
کد N1807013