آفتاب

سید هادی خامنه‌ای: همه به روحاني راي دهيم

سید هادی خامنه‌ای: همه به روحاني راي دهيم

سيد هادي خامنه‌اي، دبيركل مجمع نيروهاي خط امام طي بيانيه‌اي درباره انتخابات رياست‌جمهوري از مردم خواست تا در ٢٩ ارديبهشت ضمن مشاركت گسترده در انتخابات رياست‌جمهوري به حسن روحاني راي دهند.

متن اين بيانيه به شرح زير است:
«در روزهاي سرنوشت‌سازي قرار داريم. انتخابات مهم رياست‌جمهوري پيش روي ما است. رويدادي مهم و تعيين‌كننده براي امروز و فرداي همه ايرانيان. اين انتخابات گذرگاهي حساس و البته فرصتي ويژه است. فرصتي ويژه براي همه، از هر سليقه و گرايشي و با هر نقد و شكايتي. نبايد از كنار اين فرصت سرنوشت‌ساز آسان گذشت. بايد از آن بهره برد و از ميان دو آينده يكي را برگزيد. انتخاب ميان راه و بيراهه است. سخن از انتخاب راهي براي آينده ايرانيان و فرزندان‌شان است. بايد آگاهانه برگزيد. بايد به ياري عقل و تدبير و متانت و اخلاق آمد. بايد ماجراجويي و بي‌برنامگي و بي‌اخلاقي را رد كرد. بايد هشيار و خستگي ناپذير، بر نااميدي و كاهلي دروني غلبه كرد.
هموطنان! بدانيد و بدانيم كه اين‌بار غفلت، هزينه‌اي بسيار سنگين‌تر از گذشته خواهد داشت. اينجانب ضمن احترام به نامزدهاي حاضر در صحنه و سپاس از كساني كه تلاش كردند و صادقانه سخن گفتند و اخلاق را لگدكوب نكردند؛ با تكيه بر شناخت حاصل از فعاليت سياسي در سال‌هاي دور و نزديك و با توجه به مخاطرات بزرگ داخلي و خطرات خارجي كه كشور و نظام را تهديد مي‌كند و ضمن تشكر از تلاش‌هاي برادر عزيز آقاي مهندس جهانگيري، از همگان مي‌خواهم براي آرامش و شكوفايي بيشتر كشور و براي عزت و سربلندي ايرانيان، به جناب حجت‌الاسلام والمسلمين حسن روحاني راي دهند. اين امر براي پيشگيري از تكرار اشتباهات گذشته و پيشگيري از بازگشت هيجان و شتابزدگي كه خسارت‌هاي جبران‌ناپذيري براي كشور و نظام و مردم داشت، ضروري و حياتي است. پيشرفت و آباداني كشور، نيازمند آرامش و امنيت و ثبات در داخل و تجربه و زيركي و عقلانيت در روابط خارجي است. تحقق اين امر جز با سپردن كار به مرداني كارآزموده و توانمند ميسر نيست.»رئیس دولت یازدهم با بیان اینکه هر موقع که بانوان و زنان ما به صحنه آمده‌اند کار را تمام کرده‌اند، اظهار داشت: در زمان انقلاب وقتی پیروز شدیم که زنان به خیابان‌ها آمدند. اگر امروز در انتخابات زنان به صحنه بیایند ما پیروز می‌شویم. همه ما تنها یک وظیفه داریم و آن دعوت از همه افراد برای حضور به پای صندوق‌های آرا است و اگر همه به پای صندوق بیایند ما پیروز می‌شویم.
کد N1693946

اخبار مرتبط

تازه های خبری