همکاری مهدی پاکدل و محمدحسین مهدویان در یک فیلم سیاسی

سینما,بهنوش طباطبایی,مهدی پاکدل

مهدی پاکدل به گروه بازیگران «ماجرای نیمروز» دومین فیلم بلند سینمایی محمدحسین مهدویان به تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی پیوست.

 به گزارش ایلنا، فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» این روزها در مرحله پیش‌تولید قرار دارد و به تازگی مهدی پاکدل به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است. همچنین پیش از این حضور مهرداد صدیقیان و هادی حجازی‌فر در این پروژه قطعی شده بود.

«ماجرای نیمروز» دومین فیلم بلند سینمایی محمدحسین مهدویان پس از ساخت اثر موفق «ایستاده در غبار» است که در جشنواره فجر و در اکران عمومی با استقبال بسیار خوبی روبرو شد.

این فیلم یک تریلر پلیسی است که در بستر قصه به حوادث و وقایع سال 1360 می‌پردازد. «ماجرای نیمروز» با فیلم قبلی این کارگردان به جهت قصه‌گو بودن و فضاسازی بسیار متفاوت است.

از عوامل تولید «ماجرای نیمروز» می‌توان به: فیلمنامه: محمدحسین مهدویان و ابراهیم امینی، مدیر فیلمبرداری: هادی بهروز، طراح گریم: محسن دارسنج، طراح صحنه و لباس: بهزاد جعفری، صدابردار: هادی ساعد محکم، مجری طرح: کامران حجازی، مدیر تولید: سعید شرفی‌کیا، جلوه‌های ویژه: محسن روزبهانی، برنامه‌ریز: وحید کاشی، دستیار اول کارگردان: عبدالرحیم صاحب الفصول، عکاس: سحاب زریباف، مشاور رسانه‌ای: بیتا موسوی و تهیه کننده: سیدمحمود رضوی اشاره کرد.

این فیلم هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار دارد و قرار است از اواخر آبان کلید بخورد. همچنین تمام صحنه‌ها در تهران و اطراف شهر فیلمبرداری می‌شود.

«ماجرای نیمروز» محصول موسسه سیمای مهر است.

کد N1537644