آفتاب

یادبود رضا رستمی ۱۲ آبان برگزار می‌شود

یادبود رضا رستمی ۱۲ آبان برگزار می‌شود

برنامه‌های یادبود مرحوم محمدرضا رستمی روزنامه‌نگار فقید با هم ادغام و تنها یک برنامه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم «یادبود رضا رستمی» که قرار بود روز یکشنبه نهم آبان در سرای اهل قلم برگزار شود با برنامه یادبود این روزنامه نگار فقید که قرار است در روز چهارشنبه دوازدهم آبان برگزار شود ادغام می‌شود.

پیشتر قرار بود هر دو برنامه به همت جمعی از اهالی رسانه و فعالان عرصه فرهنگ برگزار شود که بعد از هماهنگی صورت گرفته این دو برنامه در هم ادغام و تنها یک برنامه برگزار خواهد شد. خودداری از تعدد برنامه و تجمیع توان و انرژی برای برگزاری برنامه‌ای در خور شان مرحوم رضا رستمی و توجه به همه وجوه فعالیت‌های وی در عرصه رسانه دلیل ادغام دو برنامه عنوان شده است.

این برنامه شامل سخنرانی تنی چند از چهره‌های فرهنگی و ادبی درباره محمدرضا رستمی و همچنین پخش تصاویر و کلیپ‌هایی درباره او خواهد بود. همچنین برگزارکنندگان این مراسم با اعلام راه‌اندازی کمپین «به جای گل کتاب بفرستید» از مهمانان درخواست کردند، کسانی که قصد تهیه سبد گل دارند، هزینه آن را صرف خرید و اهدای کتاب به این مراسم کنند. این کتاب‌ها بعد از جمع‌آوری در کتابخانه های شهر اسدآباد زادگاه محمدرضا رستمی و روستاهای همدان توزیع خواهد شد.

بر اساس این گزارش، برنامه یادبود این روزنامه نگار فقید قرار است روز چهارشنبه دوازدهم آبان از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در محل سالن اصلی سینما چارسو با حضور اهالی رسانه و فرهنگ برگزار شود.

یادآوری می‌شود، زنده‌یاد محمدرضا رستمی که پیش‌تر دبیر فرهنگ و هنر خبرآنلاین بود، شامگاه چهارشنبه ۲۸ مهرماه بعد از جراحی مغز در بیمارستان شهداء تجریش در تهران، دار فانی را وداع گفت.

کد N1531265

وبگردی