ویدئو؛ تست گریم پگاه آهنگرانی و غزل شاکری در فیلم «سارا و آیدا»

فیلم سینمایی سارا و آیدا, مازیار میری, غزل شاکری, پگاه آهنگرانی

فیلم سینمایی «سارا و آیدا» به کارگردانی مازیار میری این روزها در آخرین مرحله پیش‌تولید قرار دارد و به زودی کلید می‌خورد.

«سارا و آیدا» یک فیلم اجتماعی محسوب می‌شود که تمام فیلمبراری آن در تهران انجام خواهد شد. این فیلم فضای نزدیک به «سعادت آباد» اثر مطرح این کارگردان دارد که در زمان اکران با استقبال بسیار خوبی از طرف مخاطبان و منتقدان روبه‌رو شده بود.


فیلمنامه «سارا و آیدا» را امیر عربی به نگارش در آورده و مجری طرح این پروژه همایون اسعدیان است.


«سارا و آیدا» سومین همکاری میری و عربی پس از مجموعه تلویزیونی «گاو صندوق» و «سعادت آباد» محسوب می‌شود.


ویدئو؛ تست گریم پگاه آهنگرانی و غزل شاکری در فیلم «سارا و آیدا»فیلم سینمایی «سارا و آیدا» به کارگردانی مازیار میری این روزها در آخرین مرحله پیش‌تولید قرار دارد و به زودی کلید می‌خورد.


همچنین همزمان با روزهای پایانی پیش تولید این پروژه ویدئویی از تست گریم بازیگران «سارا و آیدا» رونمایی شد.


در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «سارا و آيدا دوستان صميمي هستند كه آبروي يكي از آنها به خطر افتاده و حالا بايد به كمك هم شرايط را به حالت عادي بازگردانند، اما اين دو دوست تا كجا پاي يكديگر مي‌ايستند؟»


از عوامل تولید «سارا و آیدا» می توان به :مجری طرح: همایون اسعدیان، مدیر فیلمبرداری:حسین جعفریان، طراح صحنه و لباس:شیوا رشیدیان، طراح چهره پردازی:مهرداد میرکیانی، مدیربرنامه ریزی و دستیار کارگردان: مریم هژیروند، صدابردار:ساسان نخعی، مدیر تولید:حسین اکبری، گروه کارگردانی:مهدی لطیفی، نگار جنیدی، منشی صحنه:ندا آصف، فیلمبردار:امیر موسوی، دستیار فیلمبردار:مرتضی سبحانی، عکاس:آرزو اتحاد و مشاور رسانه ای:بیتا موسوی اشاره کرد.


خبرآنلاین
کد N1525891