پیام تسلیت آیت الله هاشمی رفسنجانی به مناسبت درگذشت علی دادمان

سیاسی

تهران-ایرنا- رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درگذشت علی دادمان فرزند جوان شهید رحمان دادمان را تسلیت گفت.

علی دادمان فرزند شهید رحمان دادمان وزیر اسبق راه و ترابری روز دوشنبه پس از تحمل دو هفته بیماری سخت بر اثر سرطان کلیه در بیمارستان خاتم الانبیا درگذشت.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، متن پیام تسلیت آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی به شرح زیر است:
«انالله و اناالیه راجعون
درگذشت علی دادمان، فرزند جوان شهید رحمان دادمان باعث تأسف و تألم خاطر گردید.
با تسلیت این مصیبت به خاندان و خانواده دادمان، به ویژه مادر داغدار، علوّ درجات و هم‌نشینی ایشان با اولیا،صالحان و پدر شهیدش را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
اکبر هاشمی رفسنجانی
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام»

**دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درگذشت علی دادمان را تسلیت گفت
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در پیامی درگذشت مرحوم علی دادمان فرزند شهید رحمان دادمان را تسلیت گفت.
به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این پیام نوشت: علی دادمان فرزند رشید شهید سرافراز، دکتر رحمان دادمان در سالروز شهادت مولای متقیان علی( ع) از میان ما پر کشید و به زیارت حضرت حق شتافت. فقدان این جوان مومن، پرتلاش، بانشاط و صمیمی را به عموم بازماندگان، به ویژه به مادر، همسر، برادران و خواهر داغدیده‌اش و نیز به همه فرزندان شهدا تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال، برای آن عزیز سفر کرده، رحمت و آمرزش و برای عموم مصیبت دیدگان، صبر و آرامش طلب می‌کنم.
علی دادمان فرزند شهید دادمان صبح دوشنبه بر اثر بیماری سرطان درگذشت.
آیین تشییع پیکر مرحوم علی دادمان فرزند شهید رحمان دادمان وزیر راه و ترابری دولت اصلاحات صبح امروز -سه شنبه- با حضور مردم و مقامات کشوری در مقابل حسینیه شاه حسینی تهران برگزار شد.
به گزارش ایرنا، مراسم سوم مرحوم علی دادمان روز پنجشنبه دهم تیرماه، مصادف با بیست و پنجم ماه رمضان از ساعت 17 تا 18:30 در مسجد الرسول (ص) واقع در میدان شهید طهرانی مقدم (کاج) سعادت آباد برگزار می شود.
سیام**3070**6084 /1449
کد N1319171