آفتاب
توضیحات علی ضیاء درباره برنامه تحویل سال

با مادرتان عکس سلفی بگیرید

با مادرتان عکس سلفی بگیرید

علی ضیاء اعلام کرد، بخش‌های مختلف ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک توسط خود مردم ساخته می‌شود و امسال ستاره برنامه سال تحویل خود مردم هستند.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، مجری ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک با نام «یکِ یک» در سخنانی گفت: مردم تا 20 اسفند ماه فرصت دارند در پنج رشته گزارشگری، طراحی لوگو، خواندن یا سرودن ترانه تیتراژ برنامه، اجرای استندآپ کمدی و ساخت فیلم ١٥ ثانیه ای در مسابقه برنامه «یکِ یک» شرکت کنند.

وی افزود: این برای اولین بار است که خود مردم تیتراژ پربیننده ترین برنامه سال را می خوانند، لوگوی آن را طراحی می کنند و برای آن آیتم استندآپ کمدی تولید می کنند. ما در هر بخش سه داور داریم که از بین بهترین‌ها انتخاب شده‌اند و آثار رسیده را گزینش می کنند و سپس این مردم هستند که انتخاب نهایی را دارند.

مجری «یکِ یک» همچنین اعلام کرد: از مردم می خواهیم همراه با مادرانشان برای برنامه ما عکس سلفی بگیرند. ما این عکس ها را چاپ و آنها را در دکور برنامه نصب می‌کنیم. ما نهایت تلاشمان را برای تعاملی شدن برنامه گذاشته‌ایم.

ضیاء «یکِ یک» را ویژه تحویل سال شبکه یک در مدت زمان بیش از 12 ساعت اجرا می‌کند. کارگردانی این برنامه برعهده افشین حسین خانی و علی ضیاء است. پیش از این برنامه‌هایی چون «ویتامین سه»، «نبش جنت آباد» و «بعضیا» با ترکیب این دو نفر شکل گرفته بود.

علی ضیاء و افشین حسین‌خانی

انتهای پیام

کد N1155397

وبگردی