آفتاب

«بیمار استاندارد» بازیگران جدید گرفت

«بیمار استاندارد» بازیگران جدید گرفت

سریال نوروزی «بیمار استاندارد» که به کارگردانی سعید آقاخانی برای شبکه سه سیما به تازگی کلید خورده است، بازیگران جدید گرفت.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا‌، «فریبا جدی کار» در نقش مادر بهنام، «افسانه چهره آزاد» در نقش شهناز‌، «مونا کرمی» در نقش سحر‌، «عزت‌اله مهرآوران» در نقش پدر بهنام به «بیمار استاندارد »پیوستند.

براساس این گزارش، تا کنون 30 درصد از فیلمبرداری «بیمار استاندارد» به سرانجام رسیده است.

«بیمار استاندارد» در لوکیشن‌هایی همچون درمانگاه ولنجک ،‌استودیوی دوبلاژ،‌ خانه شخصیت بهنام بازیگر نقش اصلی که بابک حمیدیان نقش آن را ایفا می‌کند‌، تصویر برداری شده است.

این سریال نوروزی که قرار است از شبکه سه سیما به روی آنتن برود هم اکنون در درمانگاهی واقع در ولنجک تصویربرداری می‌شود.

گروه سازنده «بیمار استاندارد» قرار است پس از لوکیشن درمانگاه ولنجک به سمساری بروند.

بازیگران این سریال عبارتند از: بابک حمیدیان در نقش بهنام، جواد عزتی در نقش مسعود ، اصغر سمسارزاده در نقش پوربنا، شیلا خداداد در نقش ترانه، پوریا پورسرخ در نقش حامد، روح اله کمانی در نقش شهاب و خاطره حاتمی در نقش فریبا، نیما شاهرخ شاهی در نقش مهرداد، حسین محب اهری در نقش پدر بهنام، هومن حاجی عبداللهی در نقش داوود و امیر غفارمنش در نقش بابک، سیروس میمنت در نقش پدر سحر، امید روحانی در نقش دکتر نادری، بهناز اکبریان در نقش نگار، عاطفه باقری در نقش گلاره، افسانه ناصری در نقش مادر سحر، بهزاد کریمی در نقش شعبده باز، بهزاد خرازی در نقش بیژن، علی میلانی در نقش اسماعیلی و...

عوامل پشت دوربین این سریال نیز بدین شرح است: فرشاد گل سفیدی (مدیر تصویربرداری)، علی احمدی (مدیر صدابرداری)، عادل معصومیان (دستیار کارگردان)، علی جودی(برنامه ریز)، (دستیاران کارگردان)، مجید گودرزی (مدیر تولید)، امیر شیبان خاقانی (تدوین گر)، مهناز غنی (طراح لباس)، گلرخ حقیقی (طراح صحنه)، مانی اسکندری (طراح گریم) ، علی سعیدی (مدیر صحنه)، وحید شوکتی (منشی صحنه)، محمدرضا دلنوازی (جانشین تولید)، مجید لعل سنجیان(مدیر تدارکات)، ساناز بصیر( دستیار برنامه ریز) و حسام الدین خلوصی (عکاس).

سریال «بیمار استاندارد» درباره قهرمان داستان (بهنام) فردی تحصیل کرده بازیگری است که با این شیوه درمانی درگیر می شود و وارد ماجراهایی می شود که تا به حال تجربه شان نکرده...

این مجموعه‌ی نوروزی به نویسندگی بهرام توکلی و با کارگردانی سعید آقاخانی توسط مسعود ردایی در 14 قسمت 45 دقیقه ای برای پخش در نوروز 95 در مرکز گسترش فیلم نامه نویسی صدا و سیما تهیه و تولید می‌شود.

بیمار استاندارد

بیمار استاندارد

بیمار استاندارد

انتهای پیام

کد N1139215

وبگردی