برای اجرای موسیقی ایرانی

حسین علیزاده و علیرضا قربانی به «فیلارمونیک کلن» می‌روند

فرهنگی

حسین علیزاده آهنگساز و علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی طی هفته های آینده در یکی از معتبرترین تالارهای اجرای موسیقی در اروپا کنسرت مشترکی را برگزار می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، در این کنسرت که به دعوت «فیلارمونیک کلن» کشور آلمان از مجموعه های صاحب نام و بین المللی موسیقی صورت گرفته است، گروه «هم آوایان» متشکل از حسین علیزاده، علیرضا قربانی، سیامک جهانگیری و صبا علیزاده کنسرتی را برای علاقه مندان موسیقی ایرانی اجرا می کنند.

این کنسرت موسیقایی در حالی میزبان تماشاگران خواهد بود که به نوعی اولین برنامه مشترک رسمی حسین علیزاده در مقام آهنگساز و علیرضا قربانی به عنوان خواننده خواهد بود که با توجه به اهمیت مجموعه موسیقایی «فیلارمونیک کلن» می تواند به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای بین المللی موسیقی کشورمان در حوزه موسیقی ایرانی باشد.

مجموعه فیلارمونیک کلن از معتبرترین نهادهای موسیقایی دنیاست که تا کنون بسیاری از گروه‌های جهانی و صاحب نام دنیا در آن به اجرای برنامه پرداخته اند و تاکنون هنرمندانی چون محمدرضا شجریان و شهرام ناظری نیز برای اجرای برنامه در این مکان دعوت شده اند.

کنسرت یاد شده فقط محدود به اجرا در سالن معتبر فیلارمونیک کلن آلمان نخواهد شد و این گروه موسیقایی بعد از برپایی کنسرت خود در آلمان، تور اروپایی خود را آغاز خواهد کرد.