آفتاب

پیام تبریک دو مدیر به «ناهید»

پیام تبریک دو مدیر به «ناهید»

در پی موفقیت فیلم "ناهید" در جشنواره کن 2015 ، "حجت الله ایوبی" رئیس سازمان سینمایی و سید مهدی طباطبایی‌نژاد مدیر مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در پیام‌های جداگانه‌ای به دست‌اندرکاران این فیلم پیام تبریک دادند.

به گزارش ایسنا، متن پیام ایوبی خطاب به دست‌اندرکاران "ناهید" به شرح زیر است:

«سرکار خانم آیدا پناهنده، جناب آقای بیژن امکانیان و دست‌اندرکاران محترم فیلم "ناهید" ؛خبر موفقیت شما به عنوان نماینده سینماگران جوان ایرانی موجب خرسندی و مباهات است. درخشش نخستین فیلم بلندتان و افتخاراتی که پیوسته سینماگرانمان در جهان به دست می‌آورند برای مردم و اهالی فرهنگ و هنر امید آفرین است. آینده از آنِ سینمایی است که ریشه در گذشته دارد ولی نگاه تیزبین‌اش به فرداست. اهدای جایزه «آینده» به فیلم‌تان نشانه دیگری است از اینکه سینمای ایران یک راه است؛ یک نگاه است؛ نگاهی دیگر که به احترام‌اش سینماگران و سینمادوستان جهان در کن بارها از جای برخاستند و بدان آفرین گفتند. این درخشش شایسته را به شما تبریک می‌گویم و برایتان آرزوی بهترین‌ها را دارم.»

پیام تبریک «طباطبایی‌نژاد» برای موفقیت فیلم «ناهید» در جشنواره کن

مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی طی پیامی، کسب جایزه «آینده درخشان» بخش نوعی نگاه شصت و هشتمین دوره جشنواره فیلم کن را به آیدا پناهنده (کارگردان)، بیژن امکانیان (تهیه‌کننده)، سایر عوامل تولید این فیلم و جامعه سینمای ایران تبریک گفت.

وی که هم‌اینک در جوار حرم مطهر حضرت سیدالشهداء‌(ع) حضور دارد، موفقیت فیلم «ناهید» در کسب جایزه آینده درخشان جشنواره کن را آغازگر راه نوین جوانان خلاق و هنرمند کشور در چشم‌انداز امیدبخش سینمای ایران دانست و برای همه‌ی تلاشگران عرصه‌ی فرهنگ و هنر ایران اسلامی آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.

فیلم ناهید، نخستین محصول سینمایی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به عنوان فیلم اول کارگردان در دوره مدیریت جدید این «مرکز» است که در مقام تنها نماینده سینمای ایران در شصت و هشتمین دوره جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد و ضمن جلب نظر مثبت منتقدان سینما و تماشاگران جشنواره، موفق به کسب جایزه «آینده درخشان» بخش رسمی نوعی نگاه شد.»

انتهای پیام

کد N834098

وبگردی