آفتاب
هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال؛

ماهان‌تندیس3- گیتی‌پسند3؛ یک امتیاز با دعوا!

ماهان‌تندیس3- گیتی‌پسند3؛ یک امتیاز با دعوا!

شاگردان امیر شمسایی با این تساوی 23امتیازی شده و با تفاضل گل کمتر نسبت به مس سونگون در جایگاه دوم قرار گرفتند.

تیم فوتسال ماهان‌تندیس قم مقابل تیم گیتی‌پسند اصفهان با نتیجه 3 بر 3متوقف شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، هفته یازدهم لیگ‌برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از ساعت 16 امروز جمعه با شش دیدار آغاز شد که در حساس‌ترین مسابقه، دو تیم ماهان‌تندیس و گیتی‌پسند اصفهان در ورزشگاه شهید حیدریان قم به مصاف هم رفتند.

مهم‌ترین اتفاق این دیدار در نیمه اول، حمله یکی از اعضای کادرفنی ماهان‌تندیس به محمد کشاورز، مربی بازیکن گیتی‌پسند بود که این اتفاق، اعتراض و درگیری چند تن از بازیکنان را در پی داشت.

در نیمه دوم که شش گل به همراه داشت، ابتدا قمی‌ها با ضربه محمد کرمانی پیش افتادند اما دقایقی بعد گیتی‌پسند با درخشش احمد اسماعیل‌پور و سعید تقی‌زاده توانست دو بر یک پیش بیفتد. ماهانی‌ها که از حمایت دو هزار نفری تماشاگران‌شان بهره می‌بردند موفق شدند توسط محمد کرمانی و ابوالقاسم عروجی به گل رسیده و بازی را سه بر دو کنند. شاگردان امیر شمسایی که محتاطانه بازی را ادامه می‌دادند نتوانستند زیر بار حملات حریف‌شان دوام بیاورند و با شوت فرشاد شارقی، دروازه خود را برای بار سوم باز شده دیدند تا این دیدار با تساوی سه بر سه خاتمه پیدا کند.

ماهان تندیس با این نتیجه 23امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به مس سونگون در جایگاه دوم قرار گرفت و گیتی‌پسند نیز با 18امتیاز به رده پنجم سقوط کرد.

از حواشی این مسابقه می‌توان به درگیری و اعتراض بیشمار مربی دروازه‌بان‌ها و تدارکات ماهان تندیس بh بازیکنان گیتی‌پسند، فحاشی تماشاگران قمی به تیم مقابل به ویژه محمد کشاورز و احمد اسماعیل‌پور و همچنین حضور ماموران یگان ویژه در نیمه دوم اشاره کرد.

کد N590983

وبگردی