آفتاب

روزنامه ایران در یک نگاه

روزنامه ایران در یک نگاه

تهران - ایرنا - روزنامه ایران در شماره روز دوشنبه، «روحانی: دولت از هیچ تهدیدی نمی ترسد» را تیتر یک کرده و در ادامه با انتشار عکسی از پیشکسوتان ورزش، به انعکاس مراسم تکریم از آنان پرداخته است.

به گزارش ایرنا، در خبر یک این روزنامه به نقل از رییس جمهوری در جمع زائران و مجاوران حرم رضوی در مشهد مقدس آمده است: نباید تصور کنیم که با «دیوار و فیلتر» مشکلات حل می شود. اینکه فردی بخواهد با تقلب استاد بچه های مردم شود و بخواهد با تقلب معلم کشور شود، جای حیرت دارد. همه حجاب و عفاف را دوست دارند، زیرا حجاب موجب استحکام خانواده ها می شود. در محضر امام هشتم(ع) اعلام می‏کنم که دولت در مبارزه با فساد از هیچ شخص و قدرتی نخواهد ترسید. با ون و سرباز، فرهنگ درست نمی شود. ارتقای فرهنگ به عهده علما، بزرگان، حوزه ها و اساتید است. دین ما دین مشکلات و سختی ها نیست و این همه پیچیدگی ندارد.

«سایه ترافیک بر آخرین روزهای تابستان»، «سینمای ایران قربانی کشاکش دو نسل»، «اوباما: مشکل منطقه افراطیون هستند نه ایران» و «مسلمانان حربه اختلاف افکنی را از دشمن بگیرند» از دیگر عناوین برجسته شده در این شماره روزنامه ایران است.

شبس (2) 1346 **1551
کد N490086

وبگردی