آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی استان همدان در سفرهای نوروزی

مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان همدان از آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی برای ارائه خدمات مطلوب به مردم در نوروز خبر داد.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان همدان از آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی برای ارائه خدمات مطلوب به مردم در نوروز خبر داد.
به گزارش ایلنا از همدان؛ گودرزمحمودی دراولین جلسه هماهنگی سفرهای نوروزی بر ضرورت برنامه ریزی و ایجاد تسهیلات لازم برای دسترسی شهروندان استان به ناوگان عمومی مناسب و ارائه خدمات مطلوب به مردم درنوروز تاکید کرد.
وی اظهارداشت: تمام همت رانندگان، متصدیان، مهمانداران وهمه مسئولین درامرجابه جایی مسافر باید درجهت ارتقاء سفرهای ایمن و بی‌خطر باشد.
مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌ها خاطر نشان کرد: با توجه به اجرای طرح نوروزی از ۲۵ اسفند سال جاری تا ۱۵ فروردین ۹۳ برنامه ریزی‌های لازم برای ارائه خدمات با سطح کیفی بالا انجام شده است.
محمودی با بیان اینکه اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان همدان از سابقه دیرینه درحوزه حمل و نقل وجابه جایی مسافربرخورداراست؛ اظهار داشت: شرکت‌های مسافربری علاوه بر دقت و نظارت دربرقراری سرویس‌های فعال ملزم به هماهنگی لازم برای در اختیار داشتن سرویس‌های جایگزین نیز در سریع‌ترین زمان هستند.
مدیر کل حمل و نقل و پایانه استان همدان با بیان اینکه نظارت کامل بر وضعیت شرکت‌های مسافربری توسط بازرسان این اداره کل در تمام طول سال انجام می‌شود، ادامه داد: بازرسی از چگونگی خدمات دهی به مسافران و وضعیت ناوگان فعال در هریک از شرکت‌ها به لحاظ ایمنی و کیفیت خدمات دهی در ایام نوروز با حساسیت بیشتری پیگیری می‌شود.
به گفته محمودی جلوگیری از تردد وسائط نقلیه دارای نقص فنی، احترام به حقوق مسافران؛ حرکت خودرو‌ها درزمان مقرر؛ ارائه خدمات با کیفیت، حفظ نظم و آرامش، ارائه امکانات رفاهی در اتوبوس و توقف درزمان و مکان مناسب برای اقامه نمازوصرف غذا؛ در راس برنامه‌های این اداره کل برای فراهم کردن سفری ایمن و لذت بخش برای مسافران نوروزی قرار دارد.

کد N138461