جانشین فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی خبر داد:

اعضای باند سرقت از مغازه‌های طلافروشی در آذربایجان شرقی دستگیر شدند

آذربایجان شرقی

با اقدامات اطلاعاتی مشخص شد سرکرده باند فردی سابقه دار به هویت ˈر- الفˈ است و کارآگاهان با اخذ دستور قضایی نامبرده را دستگیر کردند.

ایلنا: جانشین فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی از انهدام و دستگیری اعضای باند سارقان مغازه‌های طلا و نقره فروشی و کشف ۸۱ فقره سرقت در استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار" ایلنا"،" اسماعیل اسماعیل‌زاده" در گفتگو خبرنگاران اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی مشخص شد سرکرده باند فردی سابقه دار به هویت ˈر- الفˈ است و کارآگاهان با اخذ دستور قضایی نامبرده را دستگیر کردند.
وی افزود: متهم در تحقیقات تکمیلی و بازجویی‌های فنی پس از ارایه دلایل و مدارک اقرار کرد با همدستی شخصی به هویت ˈب- گˈ با تدوین نقشه قبلی و تهیه آلات مخصوص سرقت، شبانه از ساعت یک الی چهار بامداد اقدام به سرقت می‌کردند.
وی خاطرنشان کرد: سارقان از دو مغازه طلا فروشی مقدار دو کیلو و ۵۰۰ گرم طلا و یک فقره سرقت ناموفق نیز از یک طلا فروشی انجام داده و از مغازه نقره فروشی نیز به ارزش تقریبی دو میلیارد ریال نقره، ۲۰ فقره از نمایشگاه‌ها، ۲۰فقره از مغازه‌های سوپر مارکت، ۱۲ فقره از مغازه‌های املاک، ۱۵ فقره از دفا‌تر خدماتی و ۱۰ فقره از سایر مغازه‌ها با همدستی یکدیگر سرقت کرده‌اند.
وی افزود: در این راستا یک نفر مالخر شناسایی و دستگیر شد و در بازرسی از منزل وی مقداری طلاجات بصورت سالم و مقداری نیز به صورت ذوب شده کشف و تمام نقره جات مسروقه و خودرو سواری سرقتی کشف شد.

کد N136559