ظهرپنج شنبه؛

انفجار معدن در کرمان ۳ کارگر را به کام مرگ کشاند

کارگران معادن,کارگران معدنچی,کارگران کرمان,انفجار معدن چشمه پودنه

چکیده: بر اساس گزارش اولیه از این حادثه تا کنون ۳ نفر کشته، ۴ نفر زخمی و ۶ نفر دچار گاز گرفتگی شده‌اند./ «محمدرضا صادقی» ۳۴ ساله و متاهل، «سین محمدی» ۲۷ ساله و مجرد، «حسین اسلامی» ۳۴ ساله و متاهل از کشته شدگان این حادثه بوده‌اند.

ایلنا: بر اثر انفجار معدن در کرمان 3 کارگر کشته و 10 نفر مصدوم شدند.

به گزارش خبرنگار "ایلنا" در کرمان، این حادثه ظهر روز پنجشنبه بر اثر انباشته شدن گاز در تونل معدن «چشمه پودنه» بخش «طغرل جرد» شهرستان کوهبنان اتفاق افتاد.

بر اساس گزارش اولیه از این حادثه تا کنون ۳ نفر کشته، ۴ نفر زخمی و ۶ نفر دچار گاز گرفتگی شده‌اند.

«محمدرضا صادقی» ۳۴ ساله و متاهل، «سین محمدی» ۲۷ ساله و مجرد، «حسین اسلامی» ۳۴ ساله و متاهل از کشته شدگان این حادثه بوده‌اند.

فرماندار کوهبنان در گفتگو با ایلنا پیرامون این حادثه گفت: در ساعت ۱۱ ظهر زمانی که کارگران مشغول به کار بودند بر اثر انباشته شدن و انفجار گاز در تونل معدن چشمه پودنه ۳ کارگر کشته شدند.

«متقی» افزود: با حضور به موقع نیروهای امداد و امکانات موجود در محل خوشبختانه ۱۰ نفر از کارگران نجات یافتند و کارگران مصدوم به بیمارستان منتقل شدند.

فرماندار کوهبنان درباره علت انفجار افزود: چگونگی بروز حادثه توسط مسئولین ذیربط در حال پی گیری است  ونتایج به زودی اعلام خواهد شد.

گفتنی است در معدن چشمه پودنه بخش طغرل جرد کوهبنان تعداد ۳۵۰ نفر کارگر در هر شیفت کاری مشغول به کار هستند که به دلیل تعطیلی یکی ار کارگاه‌ها،؛ تعداد معدودی از کارگران ا به هنگام وقوع حادثه در معدن حضور داشته‌اند.

کد N136433