در جلسه علنی امروز شورای شهر زنجان اعلام شد؛

تصویب بودجه 200 میلیاردی شهرداری زنجان

زنجان

در جلسه علنی امروز شورای شهر زنجان، بودجه 200 میلیارد و 379 میلیون تومانی شهرداری زنجان به تصویب رسید.

در جلسه علنی امروز شورای شهر زنجان، بودجه ۲۰۰ میلیارد و ۳۷۹ میلیون تومانی شهرداری زنجان به تصویب رسید.
به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، امروز سه شنبه (۲۹بهمن) در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان، بودجه شهرداری زنجان با ۲۷ تبصره الحاقی و با اختصاص ۲۷۰ میلیون تومان بودجه غیر نقدی تصویب شد.
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان در این جلسه بر ضرورت توجه شهرداری به مصوبات شورای اسلامی شهر زنجان تاکید کرد و افزود: باید مصوباتی که از سوی شورا تصویب می‌شود شهرداری اجرا کند.
وی با اشاره به اینکه شورای اسلامی اتاق فکر شهرداری محسوب می‌شود، تصریح کرد: همه مصوبات شورای اسلامی لازم الاجرا است.
این مسئول با اشاره به سالروز قیام مردم تبریز اظهار کرد: این قیام بزرگ‌ترین حضور مردم برای تکامل انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.
وی با بیان اینکه باید شاخصه‌های انقلاب اسلامی به درستی به جامعه تبیین شود، افزود: فداکاری، ایثار و شهادت طلبی رزمندگان باید به نسل جوان جامعه انتقال داده شود.
دویران یکی از اعضای شورای اسلامی شهر زنجان نیز در ادامه این جلسه بر ضرورت رفع ابهامات ایجاد شده در خصوص اجبار کارکنان شهرداری زنجان از سوی یکی از اعضای شورا برای کمک مالی به تیم کاراته بانوان شهرداری زنجان ادامه داد: تا زمانی که این موضوع حل نشود در همه جلسات شورای اسلامی این موضوع را بیان می‌کنم.
وی با اشاره به درج مطلوبی در این خصوص در روزنامه مردم نو زنجان تصریح کرد: با توجه به اینکه حیثیت شورا در این خصوص لکه‌دار شده است باید این موضوع شفاف‌سازی شود.
وی رسانه‌ها را در درج این مطلوب مقصر دانست و افزود: رسانه‌ها باید قبل از درج مطلب از صحت و سقم آن آگاه باشند.
این عضو شورا همچنین با اشاره به اینکه رسانه‌ها در اختیار اشخاص خاص هستند، افزود: برخی افراد برای رسیدن به اهداف خود از رسانه‌ها استفاده می‌کنند.

کد N131189