داروهای خاصی که در داروخانه هلال احمر اصفهان موجود است

استان ها

مدیر داروخانه جمعیت هلال احمر استان اصفهان داروهای خاصی را که در این داروخانه موجود است، نام برد.

مدیر داروخانه جمعیت هلال احمر استان اصفهان داروهای خاصی را که در این داروخانه موجود است، نام برد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، منطقه اصفهان، معصومه دهقانی با اشاره به اینکه هم اکنون تعدادی از داروهای بیماران خاص در این داروخانه موجود است، گفت: با توجه به هدف اساسی داروخانه هلال احمر مبنی بر دسترسی بیماران به دارو در کمترین زمان ممکن، علاوه بر داروهای رایج در داروخانه، تعدادی از داروهای خاص شامل بیماریهای غدد، سرطان، گوارش، روماتولوژی، اعصاب و ... نظیر کرون (Kereon) – آترا ATRA(vesanoid) – دیفرلین (Dipherelin 3.75-11.2) – رمیکید Remicad(janssen) – دوکوروبیسین لیپوزومال Doxorubicin (liposomal) – پیموزاید (Pimozide) - مسالازین ایرانی (Mesalazin) - سیکلوفسفامید (Cyclophos phamid 500) - ارسوفلور (Ursoflor ) و مبترا (Mabthera 100 , 500 ) به تعداد محدودی هم اکنون در این داروخانه موجود و قابل توزیع است .

وی تصریح کرد: شهروندان می‌توانند قبل از مراجعه به داروخانه از طریق شماره تلفن 6617797 – 0311 ‌یا با شماره فاکس 6636095 – 0311 با این داروخانه ارتباط برقرار و از موجود بودن داروی مورد نظر اطمینان حاصل کنند.

مدیر داروخانه جمعیت هلال احمر استان اصفهان همچنین شماره پیامک 30001147 را به عنوان پل ارتباطی دیگری جهت ارتباط هموطنان با جمعیت هلال احمر استان اعلام کرد.

انتهای پیام

کد N131043