آفتاب

کرانچار: کروش به شعور مردم توهین می‌کند/ او بخشی از حقیقت را نمی‌گوید

کرانچار: کروش به شعور مردم توهین می‌کند/ او بخشی از حقیقت را نمی‌گوید

تسنیم نوشت:

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در واکنش به اظهارات سرمربی تیم ملی گفت: خیلی بد است که کروش با این حرف‌ها می‌خواهد به شعور مردم توهین کند.

زلاتکو کرانچار در واکنش به صحبت‌های کارلوس کروش عنوان کرد: ایشان گفته کره‌جنوبی و ژاپن بدون مشکل با باشگاه‌ها، بازی‌های دوستانه خود را انجام می‌دهند، اما گویا فراموش کرده 2 نکته را در خصوص این مطلب بگوید.

وی افزود: نکته اول این است که لیگ کره‌جنوبی و ژاپن برخلاف لیگ ایران که در اوج حساسیتش است به پایان رسیده و  تیم‌های ملی آنها اکنون مشکلی با باشگاه‌ها ندارند. آنها اکنون منتظر شروع فصل جدید هستند تا درگیر مسابقات لیگ شوند و تیم‌های ملی کره و ژاپن در این شرایط بازی دوستانه برگزار می‌کنند. مسئله دوم که کروش اشاره‌ای به آن نکرده این است که کره و ژاپن بدون بازیکنان لژیونر بازی دوستانه برگزار می‌کنند و تیم ملی آنها ناقص است.

سرمربی سپاهان با بیان اینکه سرمربی تیم ملی تمام مسائل را نمی‌گوید، گفت: کروش این مسائل را در خصوص فوتبال کره و ژاپن نمی‌گوید و این حرف‌ها را پنهان می‌کند. او تنها به گفتن بخشی از مسائل می‌پردازند و بخشی از حقیقت را پنهان می‌کند.

کرانچار با اشاره به لیگ کره‌جنوبی و ژاپن خاطرنشان کرد: لیگ کره و ژاپن قرار است تازه شروع شود و تیم‌های آنها نیز مانند ما در لیگ قهرمانان آسیا حضور خواهند داشت و این مسابقات برای آنها نیز مهم است. به نظرم خیلی بد است که کروش با این حرف‌ها می‌خواهد به شعور مردم توهین کند و برخی مسائل را پنهان می‌کند.

 

251 43

کد N92379

وبگردی