عارف در جمع خبرنگاران:

پیگیر مجوز رسمی حزب هستم/ در مذاکرات هسته ای باید به منافع ملی توجه شود

احزاب و تشکلها

رئیس بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه باید احزاب موجود را حمایت کنیم، گفت: پیگیر مجوز رسمی حزبم هستم اما تشکیل حزب هنوز قطعی نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا عارف در جمع خبرنگاران در حاشیه دوازدهمین کنگره حزب مردمسالاری که صبح امروز در مجتمع آدینه برگزار شد و در پاسخ به این سئوال که اقدامات دولت را چطور ارزیابی می کنید، گفت: اقدامات دولت از دید من در این مدت خوب بوده است و آن را مثبت ارزیابی می کنم.

وی در پاسخ به این سئوال که تشکیل حزب شما در چه مرحله ای قرار دارد، گفت: برای تشکیل حزب هنوز به جایی نرسیده ایم البته از دیدگاه من باید احزاب موجود را حمایت کنیم.

رئیس بنیاد امید ایرانیان، افزود: ما در حال بررسی مجوز رسمی هستیم، اما تشکیل حزب هنوز قطعی نشده است.

وی همچنین در پاسخ به این سئوال که شایعه شده است شما برای انتخابات مجلس از یزد کاندید می شوید، گفت: خود شما می گویید شایعه است و واقعا هم شایعه است.

عارف همچنین در مورد حمله به دفترش و سرقت سیستم های دفترش و در پاسخ به سئوال که شکایت شما در چه مرحله ای قرار دارد، گفت: این موضوع در حال بررسی است اما هنوز مشخص نشده که کار چه کسانی بوده است.

رئیس بنیاد امید ایرانیان همچنین در خصوص مذاکرات هسته ای اظهار داشت: به این مذاکرات خوشبین هستم و امیدوارم در این مذاکرات به منافع ملی توجه شود.