آفتاب

تذکر علیخانی به شهردار تهران درباره عدم پاسخ به تذکرات اعضای شورا

تذکر علیخانی به شهردار تهران درباره عدم پاسخ به تذکرات اعضای شورا

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در خصوص عدم ارائه پاسخ توسط شهردار تهران به تذکرات اعضای شورا به شهردار تهران تذکر داد.



به گزارش ایسنا، محمد علیخانی در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران  در تذکری به ارائه پاسخ یک عضو شورا توسط یکی از شرکت‌های زیر مجموعه سازمان بازنشستگی شهرداری تهران اشاره کرد و افزود: پیشتر نیز تذکر داده بودم که مرجع بی طرفی، باید موضوع شرکت تابعه سازمان بازنشستگی تهران را رسیدگی و گزارش آن را به شهرداری و شورای شهر تهران ارائه دهد.

وی افزود: تذکر به خود متخلف داده می‌شود و تذکر عضو شورا را فرد متخلف مستقیما می‌دهد.

علیخانی ادامه داد: ما واکنش نشان می‌دهیم حتی اگر لازم باشد استیضاح می‌کنیم چرا که کارهای اصلی در شهرداری رها شده و به کارهای دیگری پرداخته می‌شود.

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به لزوم انتقال ترمینال شرق به محل جدید گفت: جلسات بسیاری گذاشته شد و فرصت داده شده ظرف مدت یک ماه طرح و نظراتشان را ادغام کند و برای آنجا تصمیم بگیرند و گزارش آن را به ما ارائه کند. سه ماه از این فرصت گذشته و جوابی نیامده است.

وی ادامه داد: پل گیشا هنوز تمام نشده و اگر بررسی کنیم از لحاظ فنی و ساخت، اشکالات بسیاری دارد. شهردار تهران آمدند و برنامه وطرح دادند که برای پل گیشا، پل طبیعت دو ساخته خواهد شد. خب همه این طرح‌ها چه شد؟مشکل خیابان هفده شهریور حل نشده و کاری که باید انجام می‌دادند انجام نشده است و تحقق اولویت‌ها چه زمانی باید انجام شود؟ وقتش رسیده که همه این موارد طی سوالی مطرح شود تا در شورا پاسخ آن داده شود.
کد N2409554

اخبار مرتبط

تازه های خبری