آفتاب

ترابپور در گفتگو با مهر:

بهتر بود لیگ شروع نمی‌شد/ شرایط برای گل‌گهر سخت‌تر از قبل شده است

بهتر بود لیگ شروع نمی‌شد/ شرایط برای گل‌گهر سخت‌تر از قبل شده است

مربی تیم فوتبال گل گهر گفت: با شرایطی که تیم های لیگ برتری دارند بهتر بود ادامه این مسابقات لغو می شد.

حسین ترابپور در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد راهکارهای کادر فنی تیم فوتبال گل گهر برای تمرینات آماده‌سازی بازیکنان این تیم گفت: حدود سه ماه لیگ تعطیل بود. نمی‌توان یکباره به بازیکنان فشار زیادی آورد. ما قبل از تعطیلی لیگ به دلیل شیوع ویروس کرونا، شرایط خوبی داشتیم و نتایج قابل قبولی هم کسب کردیم اما این اتفاق تلخ باعث شد تا از شرایط آرمانی دور شویم اما باید با تمرینات ویژه، خود را به آمادگی کامل برسانیم.

ترابپور درباره احتمال آسیب‌دیدگی بازیکنان به دلیل تمرینات پرفشار و فشردگی بازی‌ها افزود: کادر فنی یک برنامه تمرینی خوب و منظم را برای بازیکنان آماده کرده که آن را پیاده کردیم اما فشردگی بازی‌ها تا حدودی برای بازیکنان دردسرساز خواهد شد. با توجه به اینکه زمان زیادی هم تا شروع لیگ باقی نمانده و بازی‌ها پی‌درپی است، باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا بازیکنان ما دچار آسیب‌دیدگی نشوند.

وی در مورد اینکه برخی تیم‌ها خواستار تعطیلی لیگ نوزدهم بودند، گفت: بهتر بود که لیگ تعطیل می‌شد. ما شرایط ایده‌آلی برای انجام لیگ نداشته و مانند سایر کشورهای صاحب فوتبال، زیرساخت و امکانات لازم نداریم اما نمی‌دانم چرا برخی تیم‌ها و مسئولان فشار زیادی آوردند تا ادامه لیگ آغاز شود. در چنین شرایطی، این سؤال مطرح است که گرفتن یک جام مهمتر است یا گرفتن جان؟ برخی کشورهای صاحب فوتبال، لیگ شان را تعطیل کرده‌اند اما دلیل برگزاری فشرده بازی‌های لیگ نوزدهم هنوز مشخص نیست.

مربی دروازه‌بان‌های گل گهر سیرجان در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کنید می‌توانید در ادامه مسابقات نتایج قابل قبولی کسب کنید، گفت: شرایط سخت است. ما قبل از تعطیلی لیگ شرایط بسیار خوبی داشتیم اما همه چیز فرق کرده است. البته مجید جلالی سرمربی تیم و دیگر اعضای کادر فنی تلاش می‌کنند تا با انجام بازی‌های خوب، روند رو به رشدمان را ادامه دهیم.
کد N2405551

اخبار مرتبط

تازه های خبری