گفت وگوی اختصاصی آفتاب آنلاین با دوقلوهای پایتخت

پخش سریال پایتخت, پایتخت 6, سریال پایتخت 6, دوقلوهای پایتخت, رحمان و رحیم, برادران حبشی,

آهنگ‌هایمان کادوی موسیقی ما در سال جدید به مردم است

این روزها فصل ششم از سریال پربیننده پایتخت، حال و هوای خاصی در خانه‌ها به وجود آورده است. این روزها که مردم درگیر بیماری کرونا هستند تماشای سریال پایتخت و دیگر برنامه‌های پرطرفدار می‌تواند تا حدی لبخند و شادمانی را برای خانواده‌ها به ارمغان بیاورد. در این بین خوانندگی دوقلوهای پایتخت هم این روزها سر و صدای زیادی کرده است. گفت وگوی اختصاصی با برادران حبشی، همان رحمان و رحیم سریال داشته ایم که تقدیمتان می‌گردد:

بالاخره اولین آهنگ رسمی برادران حبشی از پایتخت شش منتشر شد. درسته؟

مجتبی: خوشبختانه بعد از تمرین و ممارست زیاد در طول این سال‌ها برای اولین بار آهنگ " تو خیابون" که آهنگسازی من و داداش بود در سریال پایتخت در قسمت دوم برای مردم پخش شد و خوشحالم که این آهنگ به دل مردم نشست و بسیار طرفدار پیدا کرده است. البته جا دارد از آقای مسعود جهانی تنظیم کننده این آهنگ و خانم مهشاد عرب ترانه سرا تشکر داشته باشم.

شما بیشتر خواننده هستید تا بازیگر؟

مصطفی: ما به طور اتفاقی بازیگر شدیم و بارها در مصاحبه‌هایمان گفتیم که به طور اتفاقی به پشت صحنه سریال شاهگوش رفتیم و آقای تنابنده عزیز ما را دیدند و درخواست همکاری با ما برای بازی در این سریال پربیننده شد. بله ما خواننده ایم و از همان اول هم در پایتخت هدفمان خوانندگی بود.

قصه پایتخت شش گویا جذاب تر از قبل است یا فرقی ندارد؟

مجتبی: دیگر به همه ثابت شده که دیده شدن پایتخت به عوامل موفق آن بر می‌گردد. سریالی که چند سال است ایام نوروز برای مردم پخش می‌شود و مردم همچنان دنبال می‌کنند مشخص است که این بار هم قصه خاص خودش را دارد و به طور یقین پایتخت شش هم طرفدار زیاد خواهد داشت.

بیشتر از خودتان بگویید؟

مصطفی: من مصطفی حبشی داداش مجتبی هستم و من پنج دقیقه زودتر از داداش به دنیا آمدم.  اصالت ما برای روستای پرچور از توابع شهرستان عباس آباد است. هر روز تمرین موسیقی و خوانندگی با داداش داریم و قصد داریم سال جدید کارهایمان را به طور رسمی بیرون بدهیم. مردم عزیز بدانند ما خواننده هستیم و تمام تمرکزمان این است که به بهترین شکل آثار موسیقیایی‌مون را به بازار عرضه بداریم. اسم گروه هنری ما ریکادو یک اصطلاح مازنی به معنای دوپسر است. و در یک کلام می‌گویم آهنگ‌هایمان کادوی موسیقی ما در سال جدید به مردم است.

مجتبی: ما چند سال است که زیر نظر آقای مسعود دهقان، تهیه کننده خوبمان کار حرفه ای می‌کنیم و جا دارد در این مصاحبه از زحمات آقای دهقان که مثل یک کوه پشت ما هستند تشکر کنیم.

تکه کلام و نقطه ضعف و قدرت شما دو نفر؟

مجتبی: تکه کلامم عجب، داداش خیلی بازیگوش است اما اخلاق خوب مصطفی این است که خیلی پایه و همراه است.

مصطفی: تکه کلام من ای بابا. است. مجتبی خیلی سر به سر دیگران می‌گذراد و شیطنت دارد اما برای موفق شدن خییلی وقت می‌گذارد و پشتکار قوی دارد.

خاطره ای از پایتخت پنج؟

مجتبی: پانزده روز در ترکیه بودیم. یک روز سکانس خسته کننده ای در ترکیه داشتیم و همه دریا زده شده بودند و در یک میدانی در زیر یک درخت بلند من و مجتبی خواندیم و کلی آدم دور ما جمع شدند و یک خانم روسی خیلی از صدای ما خوشش اومد و به من و مجتبی دو تا صد دلاری می‌خواست بدهد که خبر نداشتند ما برای رفع خستگی بچه‌ها داریم ساز می‌زنیم و خوانندگی می‌کنیم ( خنده ).

مصطفی: تک تک کارهایی که در پایتخت انجام دادیم برای ما خاطره شده است. من فقط در یکی از سکانس‌ها که نقی معمولی کشتی را می‌بازد و وارد خانه می‌شود و یکسری دیالوگ‌های بامزه اما از روی عصبانیت می‌گوید را هر وقت می‌بینم بسیار خنده ام می‌گیرد که برایم خاطره شده است.

در پایان چه صحبتی دارید؟

مصطفی: من ابتدا از خانواده ام تشکر می‌کنم و سال جدید را به خانواده ام و مردم عزیز تبریک می‌گویم و یک تشکر ویژه از آقای مسعود دهقان که تهیه کننده بزرگ و موفق موسیقی کشور هستند.

مجتبی: جا دارد یک بار دیگر از آقای مسعود جهانی تنظیم کننده خوب کارهایمان تشکر کنم و عید را به مردم عزیزم تبریک می‌گویم.

خبرنگار حامی کوماهی
کد N2366237