آفتاب

شوکه کننده: تست کرونای اسطوره میلان مثبت شد!

شوکه کننده: تست کرونای اسطوره میلان مثبت شد!

اسطوره باشگاه میلان ایتالیا به کرونا ویروس مبتلا شد.به گزارش ایلنا، مسابقات سری آ ایتالیا با درخواست باشگاه‌ها پس از شیوع ویروس‌کرونا در خاورمیانه پشت درهای بسته برگزار شد و در نهایت دو هفته پیش با همه‌گیری شدن این ویروس خطرناک و شرایطی که در ایتالیا پیش آورد تمامی مسابقات ورزشی از جمله فوتبال را در این کشور با تعلیق رو به رو کرد.

با توجه به اینکه به غیر از بازیکنان، داوران، اعضای کادرفنی، کارکنان باشگاه و عوامل برگزاری مسابقات احتمال ابتلا به این ویروس را در کمین می‌دیدند، ساعتی قبل مشخص شد که پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی تیم یوونتوس به کرونا مبتلا شده است اما این تنها هیربد امشب از سری آ نبود.

تاخت تاز کرونا در ایتالیا به اردوگاه روسونری رسید و این‌بار پائولو مالدینی ، اسطوره میلان و یکی از فراموش نشدنی‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایتالیا به همراه پسرش به این ویروس مبتلا شده‌اند.

با اعلام باشگاه آث میلان؛ تست کرونای پائولو مالدینی مدیرفنی این تیم و پسرش دنیل، مثبت اعلام شده است و هم اکنون در قرنطینه و درحال مداوا می‌باشند.

حال پائولو و دنیل مالدینی خوب گزارش شده است. هر دوی آن‌ها دو هفته‌ی اخیر را در خانه‌شان قرنطینه بوده‌اند و با کسی تماس فیزیکی نداشته اند. مراحل درمان آن‌ها پیگیری خواهد شد و تا بهبودی کامل، در قرنطینه می‌مانند.

کرونا در ایتالیا پیش از این باشگاه‌های سمپدوریا، فیورنتینا و یوونتوس را با شوک رو به رو کرده بود.
کد N2364020

وبگردی