آفتاب

راهنمای جامع دریافت ویزای کار کانادا

راهنمای جامع دریافت ویزای کار کانادا

آیا شما نیز به دنبال دریافت و اخذ ویزای کار کانادا هستید؟ آیا به دنبال اطلاعات بیشتری در خصوص هزینه ویزای کار کانادا می باشید؟ آیا اطلاعاتی از شرایط اخذ ویزای کاری کشور کانادا دارید؟

امروزه بسیاری از مهاجران با در اولویت قرار دادن کانادا برای مهاجرت خود در جهت دریافت و اخذ ویزای کار کانادا اقدام می نمایند چرا که این روش مهاجرت به این کشور پیشرفته جهان از محبوب ترین و بهترین روش های پیش رو می باشد. که البته برای اینکه بتوان با طی کردن پروسه مربوطه بدون هیچ مشکلی روادید کاری کانادا را دریافت نمود بایستی شرایط لازم را داشته و تمامی اسناد و مدارک الزامی را تهیه و به سفارت خانه کشور کانادا تحویل دهید.


ویزای کار کانادا


آیا شما نیز به دنبال دریافت و اخذ ویزای کار کانادا هستید؟ آیا به دنبال اطلاعات بیشتری در خصوص هزینه ویزای کار کانادا می باشید؟ آیا اطلاعاتی از شرایط اخذ ویزای کاری کشور کانادا دارید؟ آیا می دانید چگونه می توان با دریافت ویزای کاری نسبت به اقامت دائم در این کشور اقدام کرد؟

کشور کانادا یکی از زیباترین و دیدنی ترین سرزمین هایی می باشد که با توجه به تکنولوژی پیشرفته ای که در اختیار دارد از مدرن ترین و به روز ترین کشورهای امروزی شناخته می شود. افراد بسیاری سالانه به دنبال روش های مختلفی به قصد سفر و مهاجرت به این کشور می باشند تا با دریافت اقامت دائم خود در شرایط و موقعیتی دلخواه در این سرزمین زندگی کنند. که در این میان می توان گفت با توجه روش های مختلف مهاجرت به کانادا افراد بایستی بهترین و مناسب ترین گزینه با شرایط خود را در اولویت قرار دهند. در حال حاضر مهاجرت به این کشور از طریق اخذ ویزای کاری کانادا یکی از راه های برتری می باشد که به دلیل مرفه ترین کشور جهانی و شرایط کاری بسیار مناسبی که داراست مورد توجه متقاضیان و مهاجرین واقع می شود. کشور کانادا با داشتن اقتصاد بسیار قوی و به دلیل کم جمعیت بودن هر ساله میزبان بیش از 3000 نیروی کار متخصص بوده و از این رو دریافت ویزای کار این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای جهان بسیار مورد تقاضا واقع شده است. افراد می توانند با داشتن شرایط لازم و کسب اطلاعاتی دقیق از مشاوران مربوط در این حوزه به راحتی پروسه اخذ ویزای کار کشور کانادا را طی کرده و در زمان مدنظر روادید کاری کشور مقصد را در اختیار داشته باشند.

در ادامه مقاله سعی بر آن خواهیم داشت شما خوانندگان و متقاضیان را با اطلاعات بسیار دقیق و مختصر در خصوص شرایط و مراحل اخذ ویزای کاری کشور کانادا، هزینه ویزای کاری، انواع ویزای کاری و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا آشنا سازیم لطفا با ما همراه باشید.


شرایط اخذ ویزای کار کشور کانادا


دریافت ویزای کار کانادا با توجه به مزیت های بسیاری که به دنبال دارد از بهترین و پرتقاضاترین روش های مهاجرت به این کشور می باشد افراد می توانند با دریافت این روادید فرصت دریافت اقامت موقت برای زندگی در این کشور را داشته باشند و در کنار آن از امکانات رفاهی و اجتماعی همچون دیگر شهروندان کانادا بهره مند گردند. همانطور که در بخش قبلی نیز ذکر کردیم متقاضیان برای اخذ ویزای کاری بایستی شرایط لازم را داشته باشند که از جمله این شرایط می توان به موارد زیر اشاره نمود:

برخورداری از مدرک زبان با حداقل نمره 6.5 آیلتس

قرارگیری رشته تحصیلی متقاضی در لیست مشاغل مورد نیاز کشور

دریافت امتیاز 67 در این سیستم

داشتن مدرک تحصیلی (حداقل لیسانس)

برخورداری از تجربه کاری متناسب با رشته تحصیلی

داشتن سن کمتر از 40 سال

اخذ ویزای کاری کشور کانادا یک پروسه طولانی و چالش برانگیزی می باشد که برای راحت طی کردن مراحل مختلف این پروسه پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به هر کاری تحقیقات لازم در این زمینه را داشته و با دریافت مشاوره های مربوطه آگاهی خود را افزایش دهید و با برداشتن گام های صحیح جهت دریافت ویزای کاری اقدام نمایید در نظر داشته باشید که برای دریافت روادید کانادا گول وعده های دروغین برخی از شرکت ها و افراد را نخورده و رسما از وب سایت سفارت خانه کانادا پروسه را طی کنید.

ویزای کار کانادا 2019


تقاضای دریافت و اخذ ویزای کار کانادا 2019 در مقایسه با سال های قبل بسیار زیاد بوده و این نشان دهنده اهمیت و محبوبیت روادید کاری کانادا در مقایسه با دیگر روادیدهای این کشور برای مهاجرت می باشد. افراد می توانند از طریق سایت ها و موسسات کاریابی جهت معرفی خود و رزومه کاری به کارفرمایان به بهترین نحو ممکن بهره مند شوند. افرادی که از کشورهای دیگر برای کار وارد کانادا می شوند و دارای امتیازات کافی نیستند زمان زیادی را برای پیدا کردن کار مورد نظر خود صرف کنند در حالی که داشتن مدرک تحصیلی کانادایی و یا سابقه کاری از موسسات یا شرکت های کانادا دارای مزیت های بسیاری بوده و سبب سهولت کاریابی و در نتیجه اخذ روادید کاری کانادا خواهد شد. از دیگر عواملی که در پذیرش شما در استخدامی های نیروی کار کانادا بسیار تاثیرگذار می باشد می توان به میزان تسلط بر زبان فرانسه و انگلیسی اشاره کرد متقاضیان با داشتن مدرک معتبر شانس بیشتری را برای دریافت ویزای کاری خواهند داشت.  

هزینه ویزای کار کشور کانادا


از جمله مهمترین و اساسی ترین سوالاتی که برای متقاضیان دریافت ویزای کار کانادا پیش می آید می توان به هزینه ویزای کاری کانادا اشاره نمود که با توجه به تمامی مراحل پروسه که توسط مسئولین برای مشاهده صلاحیت فرد برای مهاجرت به این کشور و صدور روادید کانادا تقبل می شود. در حالت کلی می توان گفت هزینه روادید کاری کانادا شامل هزینه درخواست از سفارتخانه، هزینه انگشت نگاری و هزینه open work permit holder بوده و این میزان مبلغ بر اساس نوع دریافت ویزا در سال 2019 متنوع محاسبه می شود. برای مثال ردیف شغلی، گذراندن دوره های خاص برای کار، تخصصی بودن کار و هزینه های مربوط به وکیل در مشخص کردن میزان هزینه روادید کاری کانادا تاثیرگذار می باشد. افراد می توانند برای کسب اطلاعات دقیق در خصوص هزینه روادید کاری کشور کانادا از وب سایت رسمی سفارتخانه کانادا اقدام نموده و با پر کردن فرم درخواست می توانند هزینه ارائه شده برای اخذ این روادید را مورد مشاهده قرار دهند از جمله نکاتی که در این خصوص می توان گفت برای شروع رسیدگی به درخواست شما پرداخت هزینه در زمان فرم نویسی الزامی می باشد.


چگونه ویزای کار کانادا بگیریم


چگونه ویزای کار پس از تحصیل در کانادا بگیریم؟ برای دریافت ویزای کاری بایستی چه ویژگی ها و شرایطی را دارا باشیم؟

از جمله سوالات رایج که برای بسیاری از متقاضیان پیش می آید که در پاسخ به این سوال می توان گفت دریافت این روادید منوط به اخذ امتیازات کافی از نظر دانش زبانی، سابقه کاری، تحصیلات، سن و موارد بسیار دیگر می باشد. افرادی که قصد دارند از طریق اخذ ویزای کاری به این کشور پیشرفته و مدرن جهان مهاجرت کنند براساس مهارت ها و توانایی هایشان مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند و در این مرحله ارزیابی دریافت امتیازات کافی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد.

انواع ویزای کار کشور کانادا


قابل توجه متقاضیان اخذ و دریافت ویزای کار کانادا می توان گفت می توانند در انواع مختلفی این روادید را تقاضا و اخذ نمود که از انواع ویزای کار کانادا می توان به ویزای کاری تضمینی و ویزای کاری موقت اشاره نمود. که در ویزای کار از طریق برنامه کوتاه مدت، متقاضی نیاز به پیشنهاد کاری از سوی کارفرما و اجازه کار موقت در کشور مقصد می باشد که در این مواقع عموما پیشنهادهای ارائه شده به صورت چند ساله و حتی چند روزه می باشد که متقاضیان با اهداف مختلف از جمله سابقه کاری با ثبت نام در پیشنهادهای کاری کارفرمایان کشور کانادا می توانند ویزای کاری کوتاه مدت خود را در صورت قبولی درخواست دریافت نمایند. که در این روش نیز می توانند به دو روش ویزای کاری خود را اخذ کنند:

اقدام برای اجازه کار و ویزای کاری، پس از دریافت مجوز استخدام

ارائه مجوز استخدام از طرف کارفرما برای متقاضیان

امتیاز بندی ویزای کار کانادا

همانطور که می دانید کانادا از جمله کشورهای پر مهاجر پذیر بوده و سالانه مقصد مهاجرت انبوهی از افراد از اقصی نقاط جهان واقع می شود. متقاضیانی که به دنبال دریافت و اخذ ویزای کار کانادا هستند می توانند روش های مختلفی را برای طی کردن پروسه اخذ روادید پیش روی خود مشاهده کنند که یکی از روش های اخذ اقامت در این کشور از طریق برنامه نیروی کار ماهر بوده و در این برنامه یک سیستم امتیازبندی وجود دارد که در آن هدف اصلی استخدام و جذب نیروهای متخصص مورد نیاز کشور می باشد که از این طریق می توان با کمترین هزینه های موجود به کانادا مهاجرت نمود همچنین در صورت دریافت امتیازات کافی می توان اقامت اعضای خانواده را نیز کسب نمود.

اخذ ویزای کار کانادا تضمینی


همانطور که در بخش های قبلی نیز اشاره کردیم ویزای کار کانادا در انواع مختلفی ارائه شده و افراد می توانند مناسب ترین گزینه را با توجه به هدف خود و شرایطی که دارا می باشد در اولویت خود قرار دهند. ویزای کاری کانادا تضمینی از پرتقاضاترین و بهترین انواع این روادید می باشد البته با توجه به این نکته که هیچ نوع ویزایی را نمی توان تضمینی داد تنها روند طی شدن پروسه و پرونده متقاضی به صورت کامل و بدون هیچ گونه نقص و ایرادی پیش برده خواهد شد. از جمله موارد بسیار مهم و حساس در این گزینه تخصص لازم در کامل کردن پرونده و بررسی میزان ریسک ویزا می باشد افراد می توانند از وب سایت ما جهت دریافت اطلاعات کافی در این حوزه اقدام نمایید.

بهترین زمان اخذ ویزای کار کشور کانادا


با در نظر گرفتن پرتقاضا بودن دریافت ویزای کار کانادا باید گفت بهترین زمان برای اخذ این روادید پس از دریافت پذیرش و استخدام در شرکت و موسسات دولتی یا شخصی این کشور می باشد. متقاضیان می توانند برای راحتی دریافت ویزای کاری خود و کاهش ریسک کنسلی درخواست از کشورهای همسایه اقدام نموده و با حضور در سفارت خانه کانادا در کشورهای همسایه و ارائه مدارک و اسناد لازم و طی کردن تمامی مراحل در مقایسه با کشور خودمان شانس صدور ویزای کاری را افزایش دهند. روادید کاری تقریبا 150 روز پس از درخواست متقاضی صدور شده و در برخی مواقع ممکن است تا 3 ماه دیگر به تعویق بیفتد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای کار کانادا


همانطور که می دانید از مهمترین بخش های تقاضای دریافت ویزای کار کانادا، مهیا کردن مدارک و اسناد ضروری و مورد نیاز می باشد که قبل از حضور در سفارتخانه کانادا و د روز مصاحبه بایستی تمامی مدارک ذکر شده در فرم ثبت تقاضا تهیه و به مسئولین مربوطه تحویل داده شود از جمله مدارک مورد نیاز برای ویزای کار کانادا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ارائه پاسپورت معتبر حداقل با اعتبار 6 ماهه

تکمیل فرم اطلاعات اعضای خانواده

مدارک شغلی و تحصیلی متقاضی

گواهی پیشنهاد شغلی از کانادا

مدارک ازدواج و فرزندان

دو قطعه عکس از متقاضی و اعضای خانواده

برخورداری از تمکن مالی

ارائه گواهی سلامت و عدم سوء پیشینه

ارسال درخواست دریافت ویزای کار به اداره مهاجرت کانادا

برخورداری از تجربه کاری به همراه کارت بیمه

بایدها و نبایدهای اخذ ویزای کار کشور کانادا

متقاضیانی که به دنبال ویزای کار کانادا هستند بایستی اطلاعاتی از بایدها و نبایدهای دریافت روادید کاری در دست داشته باشند برای مثال برای راحتی طی شدن پروسه دریافت ویزا داشتن سابقه کاری، مدرک زبان و امتیازات کافی از الزامات می باشد. همچنین داشتن سوء پیشینه و هرگونه تخلفی سبب کنسلی صدور ویزای کاری کشور کانادا خواهد شد. متقاضیان برای اینکه فرصت دریافت روادید کاری کانادا را داشته باشند بایستی تمامی سعی خود را جهت پذیرش از طریق کارفرمای کانادایی به کار ببرد و با دریافت نامه پذیرش از سوی موسسه و شرکت کانادایی شانس صدور ویزای خود را افزایش خواهند داد. همچنین هزینه های پرداخت شده در طول این پروسه کاری حتی در صورت کنسلی درخواست نیز برگردانده نخواهد شد.

برای مطالعه مقالات بیشتر در خصوص تحصیل و مهاجرت تحصیلی به کانادا به وب سایت اپلای استار به آدرس (applystars.com) مراجعه فرمایید. در اپلای استار می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص اقامت پس از تحصیل در کانادا ، ویزای تحصیلی ، ویزای همراه کانادا و... بیابید.
کد N2358257

وبگردی