آفتاب

وضعیت قرمز در بابل؛ لغو تمرینات رایکا تا اطلاع ثانوی

وضعیت قرمز در بابل؛ لغو تمرینات رایکا تا اطلاع ثانوی

رئیس اداره ورزش شهرستان بابل از بسته شدن تمامی اماکن ورزشی این شهر تا اطلاع ثانوی خبر داد.به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، درحالی‌که قرار بود تمرینات تیم فوتبال رایکا بابل از پنجشنبه این هفته در ورزشگاه هفت تیر بابل آغاز شود، به دلیل شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز شهرستان بابل، لغو و به زمان دیگری موکول شد.

سرکار خانم عرب رئیس اداره ورزش شهرستان بابل با بیان اهمیت بالای سلامت ورزشکاران، در این خصوص گفت: «ضروری است که تمرینات رایکا تعطیل شود، زیرا وضعیت کرونایی بابل قرمز اعلام شده و همچنین کلیه فعالیت های ورزشی به همین دلیل تعطیل شده؛ بنابراین ما هم برای حفظ سلامتی بازیکنان و عوامل باشگاه موافق تعطیلی تمرینات هستیم».

وی افزود: «متاسفانه در روزهای گذشته اخبار بسیار دردناکی را از شیوع این ویروس در شهرستان بابل شاهد هستیم و وضعیت در شهرستان روز به روز بدتر می‌شود. تمامی اماکن ورزشی شهرستان را بسته‌ایم و از باشگاه رایکا نیز خواسته‌ایم تا تمرینات تیم را به زمان دیگری موکول کند که با نظر مساعد آنها نیز رو به رو شدیم که جای تقدیر دارد. انشالله بتوانیم با مهار این ویروس، مجددا شاهد افتخار آفرینی‌های ورزشکاران شهرستان در مسابقات جهانی و کشوری باشیم».
کد N2356939

اخبار مرتبط

تازه های خبری