قاچاق یک میلیاردی مکمل‌ های بدنسازی در شرق تهران

مکمل‌ های بدنسازی, قاچاق

سرهنگ شاملو از کشف مکمل‌های بدنسازی قاچاق در شرق تهران به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان: سرهنگ علی شاملو رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: صبح روز گذشته سی ام بهمن ماه، مأموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت در پی دریافت خبری مبنی بر فروش و نگهداری دارو و مکمل‌های ورزشی قاچاق در محدوده شرق تهران، وارد عمل شده و تحقیق و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.


وی افزود: مأموران پلیس پس از انجام تحقیقات مقدماتی و تأیید صحت و سقم گزارش به آدرس اعلامی اعزام و پس از تحت نظر قرار دادن محل با هماهنگی مقام قضائی به انبار و محل دپو مکمل‌های دارویی وارد شده و در بازرسی از این انبار، ۵۸۴ قوطی یک کیلوگرمی از انواع مکمل‌های بدنسازی قاچاق را کشف و متهم را دستگیر و برای بررسی و بازجویی به پایگاه سوم پلیس امنیت انتقال دادند.


سرهنگ شاملو تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های پلیسی به جرم خود اعتراف کرده و در ادامه اذعان داشت دارو‌های قاچاق کشف شده را به صورت غیرقانونی خریداری و قصد عرضه آن با قیمت آزاد و چند برابر را داشته که با هوشیاری مأموران موفق نشده است.


رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان گفت: ارزش ریالی محموله قاچاق کشف شده توسط کارشناسان یک میلیارد ریال محاسبه و متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.
کد N2343442