استارت آپ عمده فروشی آنلاین راه اندازی شد

فروشگاه اینترنتی ای تی مارکت,سامانه عمده فروشی آنلاین

سامانه عمده فروشی آنلاین جهت تامین کالاهای فروشگاهها، سازمانها و شرکتها راه اندازی شد.

به گفته موسسان این استارتاپ ،‌ بسیاری از شرکتها  و سازمانها جهت تامین اقلام مصرفی روزانه خود بدنبال تامین کننده مطمئن، سریع و با تنوع کالایی بالا هستند. آنها تمایل دارند که قیمت ها را بصورت شفاف و آنلاین مشاهده کرده و براحتی سفارش خود را اعلام نمایند و بعد از یکی دو روز دریافت نمایند.

به گزارش آفتاب، موسسان فروشگاه اینترنتی ای تی مارکت سعی کرده اند که این خلا را پر نمایند. آنها ماموریت ای تی مارکت را اینگونه تعریف کرده اند تا کالاهای مصرفی مورد نیاز مشتریان خود را تامین کنند. ممکن است بعضا اجناسی سفارش دهند که در لیست کالاهای موجود نباشند اما ای تی مارکت وظیفه خود می داند که آن اقلام را البته با شرایط خوب تامین نماید.

بهمین خاطر ای تی مارکت از 3 بخش عمده تشکیل شده است:

- بخش تامین کالا و مذاکره با تولیدکنندگان مختلف جهت همکاری

- بخش مدیریت سایت و دیجیتال مارکتینگ

- بخش پاسخگویی و دریافت سفارش و تحویل آن به مشتریان

موسسان عمده فروشی آنلاین ای تی مارکت می گویند: با وجود اینکه مدت کمی هست که از افتتاح فروشگاه  می گذرد اما خوشحالیم که هم اکنون به بسیاری از فروشگاه ها و سازمانهای کوچک و بزرگ خدمات ارائه می دهیم و کالاهای مورد نیاز آنها را تامین می کنیم.

به گفته مدیر فروشگاه اینترنتی ای تی مارکت، ای تی مارکت به همه فروشگاه ها و سازمانها پیشنهاد می دهد که حداقل یکبار سفارش اجناس مورد نیازشان را به ای تی مارکت اعلام نمایند و یک خرید ساده، مطمئن و لذتبخش را تجربه نمایند.  ممکن است شما هم سوالاتی مانند سوالات زیر داشته باشید:

آیا سفارش فقط بصورت آنلاین امکانپذیر است؟

خیر، نه تنها امکان سفارش بصورت آنلاین برقرار است بلکه بصورت تلفنی نیز امکان سفارش وجود دارد. شماره های زیر جهت پاسخگویی به مشتریان در نظر گرفته شده است: 09217994838-02188981325

در حال حاضر امکان تامین چه محصولاتی وجود دارد؟

در حال حاضر سفارش محصولات شوینده و بهداشتی و سلولزی وجود دارد. ان شالله در اینده نزدیک مواد غذایی نیز در عمده فروشی آنلاین ای تی مارکت، عرضه خواهد شد.

منبع: فروشگاه اینترنتی ای تی مارکت


کد N2326574