لیگ جهانی کاراته - پاریس؛

باقری و صادقی به مدال نرسیدند / گفتگو با بانوان کاتارو

لیگ جهانی کاراته

در آغاز رقابت‌های لیگ جهانی کاراته در پاریس دو کاتاروی بانوان ایران از رسیدن به مدال بازماندند.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر، رقابت‌های لیگ جهانی کاراته با حضور ۷۰۳ کاراته کا از ۹۳ کشور جهان از ساعت ۳۰: ‏۱۱‬ به وقت تهران به میزبانی فرانسه در سالن «پیردوکوبرتن» شهر پاریس آغاز شد. در مرحله نخست کاتای انفرادی بانوان انجام شد که دو بانوی کاراته ایران موفق به کسب مدال نشدند.

فاطمه صادقی از دور نخست با امتیاز ۲۳.۲ به عنوان نفر چهارم راهی دور دوم شد. وی سپس با امتیاز ۲۴.۵۴ به دور سوم صعود کرد و در این مرحله با امتیاز ۲۳.۵۴ از صعود به دور بعد بازماند.

صادقی بعد از این مبارزات به خبرنگار مهر گفت: سطح فنی مسابقات به دلیل حضور برترین‌های دنیا خیلی بالا بود. من در دو مرحله کاتاهای خوبی اجرا کردم و به جمع ۱۶ نفر برتر راه یافتم ولی نتوانستم به مرحله بعد بروم. همه مدعیان در حال تلاش برای کسب سهمیه هستند. امیدوارم در مسابقات بعدی بتوانم نتایج خوبی بدست بیاروم.

اما نگین باقری در همین بخش و با امتیاز ۲۳.۵۸ از دور اول به عنوان نفر دوم راهی مرحله بعد شد. او سپس با امتیاز ۲۳.۵۴ به دور سوم رسید و با امتیاز ۲۴.۴ از ادامه مسابقات بازماند.

باقری در این مورد به خبرنگار مهر گفت: این اولین مرحله از رقابتهای کاراته وان «PREMIER LEAGUE» در سال ۲۰۲۰ است. مسابقات سطح خیلی، خیلی بالایی داشت که متأسفانه دور سوم که برای کسب مدال بود روی یک لغزش امتیاز از دست دادم. با این وجود امیدوارم به آینده چرا که چند مرحله دیگر مسابقه دیگر داریم که امتیاز آن محاسبه می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، این دوره از مسابقات تا روز یکشنبه در پاریس ادامه خواهد داشت.
کد N2326159