آفتاب
با اشاره به بیانات اخیر رهبری

محمدی: حضور پرشور مردم در انتخابات نشانه پیوستگی با نظام است

محمدی: حضور پرشور مردم در انتخابات نشانه پیوستگی با نظام است

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت پرهیز از اختلافات و تاکید بر مشترکات بر ضرورت ایجاد فضای پرنشاط در آستانه انتخابات مجلس تاکید کرد.داوود محمدی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به بیانات رهبری در نماز جمعه تهران گفت‌: ما طی ۴۰ سال تجربه‌ای به دست آوردیم که هر جا منسجم عمل کردیم توفیق داشتیم و هر جا در مقابل دشمن انفعالی برخورد کرده‌ایم صدمه دیدیم. در برجام علی رغم  عمل به همه تعهدات شاهد بودیم که دشمنان به هیچ یک از تعهداتشان عمل نکردند. در چنین شرایطی ما چاره‌ای جز مقاومت نداریم و گزینه‌ دیگری پیش روی ما نیست.

وی افزود: اگر مقاومت به خرج دهیم و برخورد انفعالی نداشته باشیم این دشمن است که عقب نشینی می‌کند، اما اگر ما قدمی به عقب برویم آنها دو قدم به پیش می‌آیند و این  بر اساس یک تجربه تاریخی ۴۰ ساله است.

این نماینده اصولگرای مجلس ادامه داد: آنچه رهبری گفتند کلید اساسی برای دوام ملک و مملکت و اعتلای آن است که انسجام شاه کلید آن است و مقاومت مردم برای دستیابی به اهداف نظام راهکار دیگر است.

نماینده مردم قزوین در مجلس با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو در ایجاد وحدت و انسجام داخلی گفت: ممکن است در راهپیمایی‌ها و مناسبت‌های دیگر ما حضور مردم را گسترده و میلیونی تقلی کنیم اما دشمن آنها را کوچک نمایی می‌کند. در حالی که در انتخابات این طور نیست و تا آخرین فرد شرکت کننده نیز به عدد و رقم مشخص است. لذا حضور مردم در انتخابات نشانه محکم برای پیوستگی با نظام و رابطه خوب دولت و حاکمیت است هر چه حضور پرشورتر باشد ما کدهای بهتری را به خارج منتقل می‌کنیم.

محمدی با اشاره به نقش صاحبان تریبون در رونق بخشی به فضای انتخابات گفت: در چنین شرایطی دامن زدن به اختلافات جایگاهی ندارد و باید روی مشترکات تاکید کرد ما باید از هر عملی که باعث ایجاد تفرقه قومی و مذهبی و سیاسی می‌شود بپرهیزیم و کاندیداها نیز در جریان تبلیغاتشان و نکات مثبت خود تاکید کنند نه تخریب حریف.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ در پایان با بیان این که «اصحاب رسانه در فضای مجازی هم می‌توانند موجب ایجاد نشاط در فضای انتخابات شوند» خاطرنشان کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات نشانه استحکام داخلی است و از سوی دیگر باعث می‌شود مردم انتخاب بهتری را انجام دهند.
کد N2324154

وبگردی