حاجی آبی‌ها رفت و برگشتی شد

فتح‌ الله‌ زاده,استقلال, استعفای فتح الله زاده

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال از سمت خود کناره‌گیری کرد اما ساعتی پس از استعفای فتح‌الله‌زاده، هیئت‌مدیره باشگاه استقلال با این استعفا مخالفت کرد

برترین‌ها: علی فتح الله زاده، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از هیات مدیره باشگاه استقلال کناره‌گیری کرد.
وی نوشت: روزی که به استقلال آمدم این باشگاه نه مدیرعامل داشت و نه سرمربی! وقتی از من خواستند که بیایم می‌دانستم کار سختی است، اما به خاطر همه هواداران بزرگ و با شرف استقلال برای خدمتگزاری آمدم و بی منت کار کردم هر چند که آن روز‌ها هم تهمت می‌زدند که من به همه آن‌ها خط داده‌ام! امروز من مدیرعامل نیستم، اما تمام وظایف مدیرعاملی از من طلب می‌شد! این در حالیست که چند روز قبل از دریافت حکم هیات مدیره، جناب استراماچونی از ایران رفته بود! متاسفانه این بار از جانب هواداری که دوستش دارم و خواهم داشت متهم شدم به این که خودم را فروختم به میز و صندلی مدیریت؟! وای بر من که اینچنین از رفتارم برداشت شد! این اصلا برایم قابل تحمل نیست بنابراین ضمن تشکر از همه هواداران عزیز و بزرگوار همچنین جناب وزیر محترم اعلام می‌کنم از این لحظه هیچ پست و سمتی در باشگاه ندارم و از این پس همچون گذشته یک هوادار در کنار شما خواهم بود.

از این لحظه هیچ پست و سمتی در استقلال ندارم و همچون گذشته به عنوان یک هوادار در کنار شما خواهم بود.

ارادتمند شما - علی فتح الله زاده

فیلم هندی: حاجی آبی‌ها رفت و دوباره برگشت

ساعتی پس از استعفای علی فتح‌الله‌زاده، هیئت‌مدیره باشگاه استقلال با این استعفا مخالفت کرد و با انتشار مطلبی، در این رابطه توضیحاتی ارائه داد که به شرح زیر است:

به نام خدا

استقلال روز‌های پرالتهاب و سرنوشت‌سازی را پشت سر می‌گذارد و در این روز‌های سخت و طاقت‌فرسا، آستانه صبر و تحمل بسیار بالایی نیاز است.

متاسفانه عده‌ای محدود و معدود بی‌توجه به موانع و مشکلات گاه و بیگاه با بیان مطالبی، سبب رنجش خادمین استقلال شده که بدون هیچ‌گونه چشمداشت و صرفا در جهت حفظ اعتبار باشگاه بزرگ استقلال و شادی دل هواداران پرشمار و محترمش، با همه فشارها، مسئولانه شبانه‌روز در حال تلاشند تا این روز‌های سخت که مشابه آن در طول حیات هفتاد و اندی سال استقلال، کم نبوده، نیز بسلامت گذشته و مسیر صحیح در پیش راه همه قرار بگیرد؛ لذا ضمن دلجویی از برادر عزیز جناب آقای دکتر فتح‌الله‌زاده که الحق در مدت حضور عاشقانه و خالصانه از هیچ کوششی دریغ نفرموده‌اند و با علم به اینکه استقلال عزیز به حضور چنین افراد عاشق و مسئولیت پذیر نیازمند است با استعفای ایشان مخالفت می‌نماید.

انتظار می‌رود در این لحظات همه و همه در کنار یکدیگر بوده و راهی که برای رسانیدن استقلال عزیز به قله افتخار آغار کرده‌ایم کماکان ادامه دهیم.
کد N2307852