ضرب الاجل مجلس به دستگاه‌های مربوطه برای رفع آلودگی هوا

ضرب الاجل مجلس, آلودگی هوا

میزان نوشت: رئیس کمیسیون عمران مجلس، از ورود کمیسیون متبوعش به موضوع آلودگی هوا و انتشار بوی نامطبوع درتهران خبر داد.محمدرضا رضایی، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تداوم آلودگی در شهر تهران گفت: شهرداری، سازمان محیط زیست و استانداری باید در خصوص چرایی تداوم آلودگی هوا پاسخگو باشند.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آمار مرگ و میرها در روزهای آلوده بر ضرورت بررسی این معضل تاکید دارد، افزود: تداوم روزهای آلوده در تهران نشان از ناکارآمدی دستگاه‌های مسئول دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به مشخص نشدن علت بوی نامتبوع تهران، تصریح کرد: متاسفانه درروزهای اخیر آلودگی هوا و بوی نامتبوع شرایط نامساعدی را برای مردم ایجاد کرده است.

وی از ورود کمیسیون عمران مجلس به موضوع آلودگی هوا و بوی نامطبوع تهران خبر داد و گفت: مسئولان مربوطه از شهرداری، محیط زیست و استداری با حضور در کمیسیون عمران نتیجه فعالیت‌های انجام شده برای این دو معضل پایتخت را ارایه می‌دهند.

رضایی یادآور شد: شهرداری باید گزارشی از نتیجه اجرای طرح کاهش آلودگی هوا نیز به مجلس ارایه کنند تادر خصوص ادامه این طرح یا لغو آن تصمیم گیری نهایی شود.

کد N2301740