آفتاب
هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال؛

پرسپولیس 2 - گل گهر صفر/ پرسپولیس به جمع مدعیان اضافه شد

پرسپولیس 2 - گل گهر صفر/ پرسپولیس به جمع مدعیان اضافه شد

سرخپوشان تهرانی با 2 گل مقابل گل گهر سیرجان به برتری رسیدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، آخرین دیدار از هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 17:30 امروز میان دو تیم پرسپولیس و گل گهر سیرجان در ورزشگاه آزادی برگزار شد و این دیدار در پایان با نتیجه 2 بر صفر به سود شاگردان کالدرون به پایان رسید. مهدی ترابی در دقیقه 52 و عبدالله حسینی بازیکن گل‌گهر در دقیقه 80 برای سرخپوشان گلزنی کرد و علیرضا ابراهیمی در دقیقه 88 دروازه پرسپولیس را باز کرد.

ترکیب پرسپولیس

علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، محمد انصاری، مهدی شیری، احمد نوراللهی، محسن ربیع‌خواه، مهدی ترابی، بشار رسن (84 - مهدی عبدی)، وحید امیری (66 - فرشاد احمدزاده) و علی علیپور.

ترکیب گل‌گهر

میلاد فراهانی، علیرضا ابراهیمی، مهران گلزاری، عبدالله حسینی، حسام پورهاشم، یوسف وکیا (85 - مهرداد بایرامی)، امین پورعلی، مهرداد عبدی (85 - محسن طرهانی)، بهنام برزای، رضا محمودآبادی (70 - علی قربانخانی) و پیمان رنجبری.

داور: اشکان خورشیدی    کمک ها: حسن ظهیری و سعید قاسمی

کارت زرد: بهنام برزای(83) از گل گهر و مهدی عبدی(88) محمد انصاری(2+90) از پرسپولیس

کارت قرمز: بهنام برزای(4+90)

شرح گل‌ها:

پرسپولیس 1 گل گهر 0 (دقیقه 52، مهدی ترابی): حرکت پا به توپ مهدی ترابی با سوپرشوت وی او ادامه یافت و در نهایت تبدیل به گلی دیدنی شد. شوت هافبک موثر پرسپولیسی ها بالاتر از دست دروازه بان از بالاترین نقطه سه کنج چپ دروازه گل گهری ها تبدیل به گل شد.

پرسپولیس 2 گل گهر 0 (دقیقه 80، گل به خودی): حرکت هجومی پرسپولیسی ها در این دقیقه با پاس به موقع مهدی ترابی ادامه یافت و علی علیپور که تنها دروازه بان گل گهری ها را روبرو خود می دید و در حالی که تصور می شد وی توپ را به دروازه این تیم بزند با ارسالی کوتاه قصد داشت تا دیگر بازیکن پرسپولیس را صاحب توپ کند اما برخورد این توپ به پای عبداله حسینی، مدافع حریف وارد دروازه شد.

پرسپولیس 2 گل گهر 1 (دقیقه 89، علیرضا ابراهیمی): در حالی که سرخ پوشان با خیال راحت تری نسبت به بازیکنان حریف بازی می کردند ارسالی دقیق روی دروازه این تیم با ضربه سر دیدنی مدافع پیش تاخته گل گهری ها یعنی علیرضا ابراهیمی دروازه بیرانوند را باز کرد.
کد N2298313

وبگردی