آفتاب

اخذ اقامت کانادا

 اخذ اقامت کانادا

کانادا یکی از کشورهای مهاجر پذیر بوده و هر ساله افراد زیادی به این کشور مهاجرت می کنند.

برای مهاجرت به کشور کانادا باید ویزای این کشور را داشته باشید تا بتوانید وارد خاک این کشور شوید. برای گرفتن اقامت کانادا ویزاهای مختلفی وجود دارد و در این مقاله در مورد شرایط دریافت ویزای استارتاپ شرح خواهیم داد. شما با مراجعه به موسسه حقوقی مهاجرتی تک دژ پارس و ارائه مدارک لازم به این دفتر مهاجرتی، می توانید به راحتی ویزای مورد نظر خود را دریافت کنید. وکلای موسسه حقوقی تک دژ پارس کمک بزرگی در این زمینه به شما می کنند و بهترین راه برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا را پیش روی شما خواهند گذاشت. ما در این موسسه افتخار همکاری با چند وکیل ویزای استارت آپ کانادا را داریم. کشور کانادا از طریق ویزای استارت آپ، مهاجرینی را می پذیرد که کار آفرین هستند و توانایی ایجاد یک کار جدید و خلاقانه را دارند.

ویزای استارت آپ کانادا چیست؟

برای دریافت ویزای کانادا از طریق استارتاپ، باید یک برنامه و ایده خوب جدید برای کار داشته باشید و سپس باید یکی از سازمان هایی را که اداره مهاجرت کانادا به شما معرفی کرده را قانع کنید تا برای طرحی که در نظر دارید، سرمایه گذاری کند. با این روش ابتدا خودتان و سپس تمام اعضای خانواده شما ویزای استارت آپ دریافت می کنید و بعد از آن می توانید اقامت کشور کانادا را بگیرید. در این روش شما نمی توانید به طور شخصی برای خود سرمایه گذاری کنید و طرح شما باید توسط یکی از سازمان هایی که از طرف اداره مهاجرت به شما معرفی شده است، مورد حمایت قرار بگیرد بعد از گذراندن این مراحل شما می توانید در سرمایه گذاری شرکت کنید.


به طور کلی می توان گفت ویزای استارتاپ کانادا ویژه افراد کار آفرین و افرادی که به قصد راه اندازی یک کسب و کار جدید به کانادا مهاجرت می کنند، است. کاری که مهاجرین می خواهند در کشور کانادا شروع کنند باید دارای یک ایده جدید و نوآوری منحصر به فرد بوده و در مقیاس جهانی قابل قبول باشد. همچنین باید برای افراد بومی کشور کانادا ایجاد شغل کند. کشور کانادا به خاطر دلایل زیادی یکی از بهترین کشورها برای راه اندازی کسب و کارهای جدید است. زیرا مالیاتی که در این کشور دریافت می شود خیلی ناچیز بوده  و همه افراد می توانند آن را پرداخت کنند. کشور کانادا اقتصادی قدرتمند دارد و مردم از نظر رفاه در شرایط خوبی زندگی می کنند، مهم تر از همه راه اندازی یک کسب و کار جدید در کشور کانادا خرج چندانی ندارد و با کمترین سرمایه می توان یک کسب و کار موفق راه اندازی کرد. در نهایت استارت آپ به کسب و کاری گفته می شود که توسط یک فرد کارآفرین راه اندازی می شود و باید ایده ایی خلاقانه داشته باشد و رشد خوبی در آینده داشته باشد.

شرایط لازم برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا

برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا باید شرایط خاصی داشته باشید. اولین و مهمترین قدم برای اخذ ویزای استارتاپ کانادا این است که نشان دهید که یک سازمان معتبر از کسب و کار شما حمایت می کند. پس اولین اقدام برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا، ارائه طرحتان به یک سازمان معتبر و داشتن حمایت سازمان است. اگر سازمانی طرح شما را بپذیرد و بخواهد در کسب و کار شما سرمایه گذاری کند، نامه ایی در این زمینه برای شما ارسال می شود. هنگامی که درخواست ویزای استارتاپ می کنید، باید این نامه را در مدارک خود قرار دهید. اگر نامه در مدارک شما نباشد، در خواست شما برای دریافت ویزای استارت آپ کاناد رد می شود. موسسه حقوقی و بین المللی تک دژ پارس یکی از بهترین موسسات حقوقی برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا بوده و سریع ترین راه را برای دریافت ویزای کانادا به شما پیشنهاد می دهد.


یکی دیگر از شرایط برای دریافت ویزای استارتاپ کانادا، تسلط داشتن به زبان انگلیسی است. اگر بتوانید به زبان های فرانسوی و یا انگلیسی صحبت کنید، امکان موفقیت شما در کارتان چند برابر می شود. برای داشتن ویزای استارت آپ کانادا باید در آزمون های زبانی که در موسسات آموزشی معتبر برگزار می شود شرکت کرده و نمره قبولی بگیرید. سپس باید نمره قبولی خود را در مدارک خود قرار دهید و سپس درخواست کنید. بدون شرکت در این آزمون و ارائه نمره قبولی، درخواست شما مبنی بر دریافت ویزای استارتاپ کانادا قبول نخواهد شد. برای قبول شدن در این آزمون، باید در تمام مهارت های 4 گانه زبان یعنی مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب نمره قبولی بگیرید. اگر نمرات شما با حداقل نمراتی که برای قبولی در نظر گرفته شده، تطابق نداشته باشد، نمی توانید ویزای استارت آپ کانادا را دریافت کنید و درخواست شما رد می شود.


افرادی که می خواهند ویزای استارتاپ کانادا را دریافت کنند باید دارای سرمایه مناسب برای راه اندازی کارشان باشند. دولت کانادا به افرادی که از طریق ویزای استارت آپ به کانادا مهاجرت می کنند، کمک مالی نمی کند و هنگام درخواست برای ویزای استارت آپ کانادا باید به دولت کانادا ثابت کنید که می توانید هزینه های زندگی خود و خانواده تان را پرداخت کنید. همچنین باید نشان دهید که این سرمایه متعلق به خودتان است. اگر سرمایه شما برای زندگی در کانادا زیاد باشد، سریع تر ویزای استارتاپ کانادا را دریافت می کنید. با به همراه داشتن بیشتر از ده هزار دلار کانادا، دولت کانادا شما را جریمه می کند. پس اگر بیش از این مقدار پول به همراه دارید باید هر چه سریع تر به مقامات مربوطه اطلاع دهید. این ده هزار دلار کانادا می تواند به صورت پول نقد، چک، حواله و اوراق بها دار به اسم خودتان به همراهتان باشد. به طور کلی شرایط مناسب و اید آل برای دریافت ویزای استارت آپ شامل این موارد می شود:


• داشتن سوابق کاری و تحصیلی مرتبط با مدیریت

• داشتن یک ایده جدید و خلاقانه

• داشتن مدرک آیلتس یا مدرک زبان فرانسوی

• داشتن تمکن مالی کافی برای کار و زندگی

• داشتن سن زیر 55 سال

کد N2288250

وبگردی