آفتاب

بارش‌ ها از شنبه در تهران آغاز می شود

بارش‌ ها از شنبه در تهران آغاز می شود

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ادامه پایداری و وارونگی هوا در تهران تا فردا خبر داد و گفت: از شنبه بارش‌ها در تهران شروع می‌شود.

صادق ضیاییان در گفتگو با میزان با اشاره به شرایط جوی کشور طی روز‌های آینده، گفت: طی امروز و فردا صبح وضعیت پایدار جوی و وارونگی را شاهد خواهیم بود.


وی ادامه داد: از فردا بعد ازظهر انتظار داریم ناپایداری‌ها از سمت غرب شروع و بخش‌هایی از سواحل دریای خزر را درگیر کند که این موضوع در کلانشهر‌ها نیز پیش بینی شده است.


مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با تاکید بر اینکه برای روز پنجشنبه بارش‌هایی را برای سواحل دریای خزر پیش بینی می‌کنیم که شدت بارش‌ها در غرب گیلان متمرکز است، افزود: برای روز جمعه کماکان بارش‌ها را در سواحل دریای خزر خواهیم داشت که ممکن است با شدت بیشتری از روز قبل همراه باشد.


وی با بیان اینکه از روز جمعه کاهش نسبی دما را در مناطق شمال غرب و نیمه شمالی کشور شاهد خواهیم بود، تصریح کرد: بارش‌های پراکنده‌ای را در مناطق زلزله زده عمدتا در شرق آذربایجان شرقی و شمال استان زنجان شاهد خواهیم بود که در نقاط مرتفع می‌تواند به صورت بارش برف هم باشد.


ضیاییان با تاکید بر اینکه بارش‌ها انتظار داریم که در روز شنبه مناطق گسترده تری را در بر بگیرد، گفت: بارش باران در تهران برای روز شنبه پیش بینی می‌شود.


مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ادامه داد: پایداری جو که همراه با وارونگی هوا است تا فردا در تهران ادامه خواهد داشت.
کد N2281451

اخبار مرتبط

تازه های خبری