آفتاب
سرپرست کاروان اعزامی به بازیهای جهانی ساحلی:

عملکرد کاروان ایران رضایت بخش بود

عملکرد کاروان ایران رضایت بخش بود

پیمان فخری: کاروان ورزشی اعزامی ایران به نخستین دوره بازیهای جهانی ساحلی با کسب ۱ طلا،۱نقره و ۱برنز عملکرد رضایت بخشی از خود بجا گذاشته است.


به گزارش خبرگزاری مهر، پیمان فخری سرپرست کاروان اعزامی به نخستین دوره بازی‌های جهانی ساحلی قطر گفت: ایران در این بازی‌ها با ۱۷ ورزشکار در چهار رشته شرکت کرد که با توجه به برنز تیمی فوتبال در مجموع ۱۴ مدال کسب شد. در کشتی تنها نماینده کشورمان با اجرای تکنیک‌های ناب کشتی قدرتمندانه با شکست رقبای خود ضمن کسب مدال طلا احترام همه حریفان را بخود برانگیخت و اگر بیش از یک نماینده در کشتی داشتیم می توانست با مدال آوری خود کمک شایانی بکاروان کند.

وی ادامه داد: در کاراته هم فاطمه صادقی نماینده کاتای بانوان کشورمان در میان ۳۲ نماینده از سراسر جهان عملکرد خوبی از خود بنمایش گذاشت و توانست در میان دیگر قدرت‌های جهانی به فینال راه یابد که در فینال هم نتیجه را به حریف رنک اول جهانی باخت و نقره گرفت که بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

فخری ادامه داد: اما فوتبال ساحلی هم در این بازیها کار بسیار بزرگی کرد عزیزان فوتبال ساحلی در دور مقدماتی موفق شدند تیمهای اوکراین،سنگال قدرتمند و پاراگوئه قوی را شکست دهند که با توجه به اینکه از هر گروه یک تیم صعود می کرد به دور بعد راه یافتند و در نیمه نهایی با روسیه بسیار قوی مصاف داد و در رده بندی هم با شکست تیم قدرتمند ایتالیا دست به کار بزرگی زدند و موفق شدند نشان برنز را در میان قدرتهای سنتی این رشته از آن خود کنند تا جمع مدالهای ایران به عدد ۳ برسد تا در میان ۹۷ کشور جهان رتبه نهم را بدست آوریم.

فخری در خاتمه خاطر نشان کرد: از عملکرد کاروان اعزامی راضی هستم بخصوص از حمایت‌های کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان تشکر می کنم که کمک کردند این کاروان در این رقابتها شرکت کند و پرچم پر افتخار کشورمان در این بازی‌ها به اهتزاز در آید.
کد N2266690

وبگردی