آفتاب

شمس کاپ قهرمانی را به وکلای اصفهان داد

شمس کاپ قهرمانی را به وکلای اصفهان داد

تیم فوتبال وکلای دادگستری استان اصفهان جام قهرمانی تورنمنت حقوقدانان ایران را بالای سر برد.به گزارش ایلنا، در پایان پنجمین روز از برگزاری اولین دوره مسابقات فوتبال جامعه حقوقدانان ایران، دو تیم وکلای دادگستری استان اصفهان و وکلای کیان استان البرز در دیدار فینال این رقابت‌ها برابر هم قرار گرفتند.

در این دیدار حساس که در زمین چمن آبفا اصفهان و با حضور مدیران و مسئولان ورزش این استان برگزار می‌شد، پس از تساوی دو تیم در وقت‌های قانونی و تلف شده، کار به ضربات پنالتی کشید که میزبان موفق شد با نتیجه سه بر دو پیروز شود و جام قهرمانی را در خانه حفظ کند.

حسین شمس سرمربی اسبق تیم‌ملی فوتسال ایران و عضو هیات مدیره کانون ورزشی حقوقدانان ایران جام قهرمانی را به وکلای اصفهان اهداء کرد.

اما پیش از این دیدار در بازی رده‌بندی نیز تیم‌های کانون وکلای فارس و بابل به مصاف هم رفتند که در این بازی پس از تساوی یک بر یک در وقت‌های قانونی، وکلای فارس پنج بر سه در ضربات پنالتی پیروز شدند و مقام سوم را تصاحب کردند.

گفتنی است برگزاری مسابقات بین‌المللی فوتسال وکلای جهان در جزیره کیش و انجام اولین دوره مسابقات والیبال وکلای در بخش بانوان از برنامه‌های پیش‌رو کانون ورزشی حقوقدانان ایران است.
کد N2264913

وبگردی