سردار رحیمی:

حساب مراکز تخلف با کسبه شرافتمند جدا است

سردار رحیمی, فرمانده انتظامی پایتخت , واحد صنفی

فرمانده انتظامی پایتخت گفت: واحد صنفی که مرکز فساد، تخلف و جرم شود حساب جداگانه‌ای با کسبه گرانقدر و شرافتمند دارد، بالای ۹۹ درصد کسبه درست‌کار هستند و قانون را رعایت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت صبح امروز در همایش اصناف اظهار کرد: باید گفتمان خدمت‌گزاری به کسبه تکرار شود، واحد صنفی نباید بی‌حساب و کتاب پلمب شود، سخت‌ترین کار برای من، پلمب یک واحد صنفی است.
رئیس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: واحد صنفی که مرکز فساد، تخلف و جرم شود حساب جداگانه‌ای با کسبه گرانقدر و شرافتمند دارد، بالای ۹۹ درصد کسبه درست‌کار هستند و قانون را رعایت می‌کنند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه امروز رویکرد پلیس در برخورد با اصناف متفاوت شده، متذکر شد: کار پلیس برقراری امنیت در بازار و حمایت همه‌جانبه از تجارت، رونق اقتصادی در جای جای کشور است، از هیچ کس نیز توقعی نداریم.
رحیمی، امنیت را رکن اصلی تمام جوامع بشری و پویش و بالندگی دانست و افزود: امنیت پایدار و باثبات چشم طمع دشمنان داخلی و خارجی را دچار خدشه می‌کند، چرا دشمن با این همه تلاش و سرمایه‌گذاری به نتیجه نمی‌رسد؟
فرمانده انتظامی تهران بزرگ یادآور شد: سرمایه‌گذاری برای خدشه به امنیت کشور می‌کنند اما نتیجه نمی‌بینند، پلیس خود را جان فدای تک تک افراد جامعه می‌داند.
کد N2261340