آفتاب

افت قیمت در بازار خودرو شدت گرفت / سراتو ۲ میلیون تومان ارزان شد

افت قیمت در بازار خودرو شدت گرفت / سراتو ۲ میلیون تومان ارزان شد

کاهش قیمت خودرو در بازار تهران همچنان ادامه دارد. به طوری که برخی خودروهای داخلی از ۱۰۰ هزار تومان تا بالای ۲ میلیون دچار افت قیمت شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امروز دوشنبه ۸ مهر، قیمت خودرو با نوسان زیادی همراه بود به طوری که قیمت برخی خودرو ها نسبت به روز گذشته کاهش و قیمت برخی خودرو ها افزایش یافت.


خودروهایی که امروز روند کاهشی را طی کردند از قبیل خودرو کیا سراتو ۲۰۰۰ اتومات با ۲ میلیون تومان کاهش قیمت نسبت به روز گذشته با قیمت ۲۸۰ میلیون تومان و خودرو برلیانس اچ۳۲۰ با یک میلیون تومان کاهش، با قیمت۱۱۹ میلیون تومان در بازار عرضه شد.


خودروهای پرفروشی مانند پژو۲۰۶ تیپ ۲ ساده با ۷۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پژو ۲۰۰۸ با ۲۹۳ میلیون تومان، همچنین سایپا ۱۱۱ سفید با قیمت ۴۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سایپا ۱۳۲ سفید با قیمت ۴۲ میلیون و۷۰۰ هزار تومان بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته ثابت ماند.


بر اساس این گزارش خودروهایی مانند سمند ال ایکس با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی با قیمت ۷۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و دنا پلاس تیپ ۱ با افزایش یک میلیون تومانی با قیمت ۱۱۹ میلیون تومان و همچنین رنو ساندرو اتومات با یک میلیون تومان افزایش قیمت با قیمت ۱۶۵ میلیون تومان در بازار معامله شد.


پژو ۴۰۵ جی ال ایکس با قیمت ۷۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نسبت به روز گذشته در بازار بدون تغییر قیمت به فروش رسید.


در جدول زیر می توانید قیمت خودروهای پرفروش را ملاحظه کنید.

کد N2255902

وبگردی