لزوم طراحی و ساخت غرفه سازی خاص در نمایشگاه و اجاره تجهیزات نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاه , تجهیزات نمایشگاهی, تجهیزات نمایشگاهی آرمان ,غرفه سازی نمایشگاه,انواع غرفه سازی

یکی از معتبر ترین و مرسوم ترین روش های تبلیغات و عرضه محصول خود در کشور ما ایجاد غرفه ای مناسب و زیبا در نمایشگاه ها است.

افراد با بکار گیری اشکال خاص در غرفه سازی و ایجاد المان های مخصوص خود و پذیرایی مناسب از مراجعه کنندگان میتوانند محصولات یا خدمات خود را ارائه دهند.


این ملزومات که غرفه سازی یا غرفه آرایی نامیده میشود تاثیر زیادی در پیشترفت غرفه شرکت دارد.

این مسئله روشن است که نمای غرفه و کیفیت غرفه سازی و همچنین دکور زیبای غرفه می تواند نظر بازدید کنندگان را به خود جلب می کند، زیرا ممکن است غرفه های کناری محصولی مشابه با محصول شما ارائه دهند پس بایستی غرفه سازی شما نظر مشتری را بیشتر جلب کند. همچنین غرفه شما باید به درستی محصولی که ارائه می دهید را نمایان کند تا نتیجه مثبت از شرکت در نمایشگاه را بگیرید.

به غیر از بحث زیبایی غرفه سازی، اهمیت کاربرد آن نیز امری مهم است. بخاطر اینکه محیط کوچک است و همین طور برای هر متر مربع هزینه پرداخت شده است و همین طور شرکت ها می خواهند از تمام فضای غرفه استفاده کنند. د رصورتی که غرفه سازی مدرن نیز هزینه بر است.بنابراین بایستی خدمات مربوط به غرفه سازی با قیمت مناسب همچنین داشتن طراحان خوب برای ایجاد غرفه ای خاص برای ارائه محصول پیدا کرد. قبل از بستن قرارداد حتما نمونه کار های آنها را در وبسایتشان ببینید.

شرکت آرمان جزو بهترین های ایران در صنعت غرفه سازی می باشد و دارای امتیاز بالا در غرفه سازی است. این شرکت متاقبلا طرح های مدرن و خاص و غیر کپی را برای مشتریان ارائه می دهد و چون سابقه کار دارند برای شما غرفه متناسب طراحی می کنند.

قیمت غرفه سازی و عوامل موثر در هزینه های ساخت غرفه

هزینه غرفه سازی به خاطر رقابتی که بین شرکت هایی که در این خصوص کار می کنند به وجود آمده، موجب ایجاد یک توازن تقریبا یکسان در میان شرکتهای غرفه ساز شده است.

ناگفته نماد که کیفیت خدماتی که شرکت ها ارائه می دهند و گرید آنها موجب ایجاد تغیرات در قیمت نهایی آنها خواهد شد.


عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

موارد موثر در محاسبه هزینه های غرفه سازی به موارد زیر تقسیم میشود:

به کار گیری کفسازی معمولی مثل پارکت یا موکت و یا متریال های خاص ( ام دی اف ، موکت های خاص و چمن مصنوعی)

به کارگیری شکل های هندسی رایج و یا شکل های ویژه در طراحی غرفه سازی که موجب می شود طراحان مجبور شوند از دستگاه های برش CNC و یا لیزری استفاده کنند.

به کار گیری طرح گرافیکی سه بعدی معمولی یا خاص

به کار گیرری نور پردازی ویژه و مفید و همچنین به کار گیری نورپردازی خاص و ویژه

به کار گیری مبلمان خاص و راحتی در غرفه سازی

به کار گیری تجهیزات خاص و ویژه

استفاده از پکیج گل آرایی و غرفه آرای خاص یا رایج

سفارش فضای سبز ویژه

به کار لوازم صوتی خاص و تلویزیون در ابعاد بزرگ مثل تلویزیون شهری، ویدئو وال

سفارش تجهیزات خاص


اجاره تجهیزات نمایشگاهی و طراحی مدرن غرفه  سازی برای معرفی کسب و کار

برگزاری نمایشگاه های بین المللی نقش بسیار مهمی در کسب و کار امروزی دارد. امروزه افراد بسیاری برای معرفی کالاهای خود از تجهیزات نمایشگاهی و یا اجاره تجهیزات نمایشگاهی استفاده می کنند که این کار بی اثر نبوده است. عوامل بسیاری در اجرا و برگزاری یک نمایشگاه خوب تاثیر دارند که یکی از مهم ترین و اصلی ترین ان ها غرفه سازی مدرن و شیک و اجاره تجهیزات نمایشگاهی می باشد. این عمل بی شک برای جذب مخاطبین امری ضروری است.با کمی جست و جو می توانید مراکز مربوطه در این زمینه را پیدا کرده و درنهایت بهترین تجهیزات نمایشگاهی را با قیمت مناسب اجاره کنید. دیگر نگران هزینه ی مربوط به خرید کالا نباشید و تنها لازم است با سرمایه ای اندک اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی با قیمت های مناسب تر کنید. از لحاظ اقتصادی اجاره تجهیزات نمایشگاهی و غرفه سازی مقرون به صرفه تر است. در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با اجاره تجهیزات نمایشگاهی بیشتر آشنا کنیم.


اجاره تجهیزات نمایشگاهی به جای خرید آن ها :

سه مسئله در خصوص اجاره  تجهیزات نمایشگاهی مطرح است که موجب شده است افراد بسیاری به جای خرید آن ها اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی کنند:

1. هزینه ی گزاف خرید تجهیزات نمایشگاهی و غرفه سازی: خرید کالا و اقلامی که در غرفه سازی و تجهیزات نمایشگاهی به کار می رود هزینه ی زیادی را برای مشتریان به همراه می آورد و بسیاری از آن ها بودجه ی کافی برای انجام این کار را ندارند بنابراین به اجاره تجهیزات نمایشگاهی و دکوراسیونی شیک رو می آورند. هرچه دکوراسیون نمایشگاه ها سفارشی تر باشد به مراتب قیمت کار نیز بالاتر می رود. ممکن است افراد مجبور شوند دکوراسیونی ساده برای نمایشگاه درنظر بگیرند تا هزینه ها کاهش پیدا کند.کد N2241272