آفتاب

استقلال در خیلی از پست‌ها با کمبود بازیکن مواجه است

استقلال در خیلی از پست‌ها با کمبود بازیکن مواجه است

کاپیتان سابق استقلال معتقد است این تیم باید زودتر به شرایط هماهنگی برسد.

به گزارش ایلنا، شاهرخ بیانی هافبک سابق استقلال اعتقاد دارد این تیم باید زودتر طلب پروپئیچ را پرداخت می‌کرد تا این همه وقت مسئولان بابت حل این مشکل هدر نرود. با بیانی در خصوص شرایط استقلال و همچنین پرداخت طلب پروپئیچ صحبت کردیم.

شرایط استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

امیدوارم با مربی ایتالیایی که به تیم آمده شرایط تغییر کند. خدا را شکر امسال استقلال تمریناتش را به موقع شروع کرد و دیگر نگرانی از این بابت وجود ندارد. البته من بابت یک موضوع دیگر خیلی نگران هستم و آن هم از دست رفتن تعداد زیادی از بازیکنان است.

فکر نمی‌کنید این موضوع به ضرر استقلال باشد؟

به هر حال برای یک تیمی خوب نیست که نزدیک به 18 بازیکنش جدا شوند چون عمل کردن بازیکن جدید با یکدیگر نیاز به زمانی طولانی دارد. البته این را هم در نظر بگیریم که در خیلی از پست‌ها با کمبود بازیکن مواجه هستیم.

قبول دارید استفاده از پست دروازه‌بانی با کمبود بازیکن مواجه است؟

صددرصد همین‌طور است. مهمترین پست برای هر تیمی دروازه‌بانی است که استقلال امروز فقط یک دروازه‌بان مورد اعتماد دارد. نبود رقیب جدی هم برای حسینی باعث افت او خواهد شد.

مشکل پروپئیچ هم حل شد؟

این اتفاق باید فصل گذشته می‌افتاد نه الان که در فصل نقل و انتقالات استقلال به دنبال حل مشکل پروپئیچ باشد. باز جای شکرش باقی است که این مشکل حل شده است و نگرانی از این بابت استقلال را تهدید نمی‌کند.

البته استقلال مبلغ زیادی را بابت بدهی به این بازیکن پرداخت کرد؟

بله، همین‌طور است. یک قرارداد 30 هزار دلاری تبدیل به 400 هزار دلاری شد. اگر آن مبلغ کم را همان موقع پرداخت می‌کردند کار به اینجا کشیده نمی‌شد. البته ما می‌توانستیم با این پول خیلی از مشکلات استقلال را حل کنیم.
کد N2212467

اخبار مرتبط

تازه های خبری