خواص شگفت انگیز آناناس برابری آناناس با آسپرین

آناناس میوه ای خوشمزه و انرژی زا است که خواص فراوانی دارد. این میوه که حاوی ترکیبی موثر به نام «بروملین» است. باعث درمان بیماری های متعددی می شود که در مکتوب زیر به ذکر آنها پرداخته ایم. در ادامه بیشتر بخوانید:

آناناس دارای خواص فراوانی چون خاصیت ضد سرطان، ضدلخته خون، ضد التهاب، انرژی زا و بهبود سلامت کلیه ها و دستگاه گوارش است.

آناناس یک میوه خوشمزه حاوی ترکیبی موثر به نام «بروملین» است. این آنزیم از آرتریت و مشکلات قلبیی گرفته تا یک سرماخوردگی ساده را درمان می کند، تاثیر این آنزیم را به قدری قوی دانسته اند که حتی آن را با داروی ۵- فلوئوروراسیل (داروی سرطان) مقایسه کرده اند.

مقابله با سرطان : بروملین موجود در آناناس به بدن کمک می کند تا تمام قد در برابر سلول های سرطانی بایستد.

ارتقای سلامت قلب: فابرین نام نوعی پروتئین ارگانیک است که موجب انعقاد خون می شود. وجود این ترکیبات در خون باعث ایجاد لخته های خونی شود؛ اما بروملین قادر است که این پروتئین را حل کند و به عقیده محققان تاثیر این ترکیب با اثرات آسپرین قابل مقایسه است البته منظورمان این نیست که داروی آسپرین خود را کنار گذاشته و آناناس را جایگزین کنید.شما می توانید از این میوه برای ارتقای سلامت قلب خود استفاده کنید.

ضد آرتریت :آناناس قادر است که تاثیر داروهای ضدآرتریت را افزایش دهد.

انرژی زا : برای افزایش انرژی روزانه برای خود آب آناناس تهیه کنید و صبح زود میل کنید تا روز با نشاطی آغاز کنید.

رفع مشکلات گوارشی: اگر در هضم غذا مشکل دارید، بروملین موجود در آناناس باعث تقویت عملکرد دستگاه گوارش شده و به متابولیسم بدن کمک می کند تا به خوبی مواد غذایی تجزیه شده و جذب شود.

ضد التهاب: برای تسکین التهاب بدن می توان به خواص آناناس اعتماد کرد. شما می توانید بدون مصرف دارو و با خوردن آناناس به طور طبیعی از این آنزیم پرخاصیت بهره مند شوید.

تضمین سلامت کلیه ها: افرادی که از مشکلات کلیوی رنج می برند می توانند بدون نگرانی آناناس میل کنند و از خواص آن بهره مند شوند. چون کلیه ها را انباشته از پتاسیم نمی کند.