طالع بینی هفته ۲۷ خرداد ماه لغایت ۳ تیر ماه ۹۱

● فروردین ماه:
در این هفته شما در این رویا به سر می‌برید که برای دست یافتن به آرزوهای بزرگ باید از گذشته و از زمان‌هایی خیلی دورتر تلاش می‌کردید و در حال حاضر برای این کار بسیار …

فروردین ماه:

در این هفته شما در این رویا به سر می‌برید که برای دست یافتن به آرزوهای بزرگ باید از گذشته و از زمان‌هایی خیلی دورتر تلاش می‌کردید و در حال حاضر برای این کار بسیار دیر است، اما لازم است بدانید هیچ گاه دیر نیست، شما حتی از همین امروز نیز می‌توانید کارهایتان را آغاز کنید.

شما به دلیل این که فرد یا افرادی با شما در صحبت‌هایتان موافق نیستند، به همین دلیل این موضوع باعث شده است که شما تا حدودی گوشه گیر شوید، در مورد تمایلات و خواسته‌های درونی‌تان بیش از حد با دوستان‌تان صحبت می‌کنید و بهتر است این کار را ترک کنید.

اردیبهشت ماه:

شما زندگی را بیش از حد ساده و سهل گرفته‌اید، به همین دلیل مشکلاتی ممکن است برایتان پیش بیاید.

به صحبت‌های دیگران خیلی اهمیت می‌دهید و از خودتان اراده‌ای ندارید، بخصوص اگر شخصی باشد که شما او را دوست داشته باشید در این صورت بدون هیچ گونه چون و چرایی صحبت‌های او را قبول می‌کنید.

این هفته با احتیاط بیشتری رفتار کنید زیرا ممکن است راه زندگی شما به خاطر این کوتاهی‌تان تغییر کند.

خرداد ماه:

در این هفته هنگامی‌ که شخصی به شما موضوعی را میگوید یا رفتاری انجام میدهد که از رفتارش ناراحت شده‌اید ، به شدت عصبانی شده و دیگر قدرت کنترل خود را از دست می‌دهید ؛ بهتر است به خود مسلط باشید و به سادگی، صحنه زندگی را ترک نکنید.

در این روزها کمی خود خواه میشوید و اطرافیان‌تان را که برای شما زحمات فراوانی را متحمل شده‌اند را به سادگی فراموش میکنید ، شما مدیون آنان هستید پس به آنها نیز اهمیت بدهید.

تیر ماه:

در این هفته زندگی اجتماعی و حرفه‌ای شما با مشکلاتی مواجه خواهد شد، مشکلاتی که حتی فکرش را هم نمیکردید ؛ شما برای این که جرات و اعتماد به نفس خود را زیاد کنید عادت کرده‌اید که در کارهایتان کمی مستبدانه عمل کنید اما بهتر است این کار را ترک کنید زیرا دوره مستبدانه بودن گذشته است.

برای این که افرادی که زیر دست شما هستند یا حتی همکاران‌تان، به صحبت‌هایتان عمل کنند باید با آنها یکی باشید نه این که بین خود و آنها جدایی بیافکنید.

مرداد ماه:

شما در هفته گذشته دچار حالت‌هایی از افسردگی شده بودید البته در حال حاضر نیز کمی این حالت را حفظ کرده‌اید اما نسبت به هفته گذشته‌تان این حالت در شما کاهش پیدا کرده است.

شما اغلب به نصیحت‌های دیگران عمل می‌کنید و موفقیت‌هایی که تا کنون کسب کرده اید نیز تا حدودی به همین دلیل است ؛ در این هفته برای این که کاری را آغاز کنید به دنبال هیچ محرکی نباشید ، شما باید خودتان این محرک را در خودتان بیدار کنید.

شهریور ماه:

در این هفته شما به دنبال شروع کسب و کار یا فعالیتی هستید که شما را تا حدودی از محیط خانه دور کند و بیشتر وقت خود را در محیط بیرون بگذرانید اما به نظرتان این کار غیر ممکن میرسد چون احساس می‌کنید در محیط خانه به شما احتیاج دارند به همین دلیل تا حدودی بر سر دو راهی قرار گرفته‌اید.

نگرانی شما بی مورد است زیرا شما دارای توانایی فوق العاده‌ای هستید که می‌توانید بین فعالیت‌های بیرون و داخل منزل‌تان به راحتی تعادل برقرار سازید.

مهر ماه:

در این هفته شما میخواهید کارها و فعالیت‌های تازه‌ای را آغاز نمایید اما برای این کارها جرات و جسارت لازم را ندارید.

بهتر است بدانید تمام افرادی که موفق شده‌اند آنها نیز مثل شما روزی جرات شروع و استارت کارها را نداشتند و با این که می‌دانستند در مشکل هستند و از آینده‌شان خبری نداشتند، اما کار را آغاز کردند.

در این هفته رازهایی را که در قلب خود دارید و فقط مختص به شما میشوند را با اشخاص دیگر در میان نگذارید زیرا ممکن است به ضرر شما تمام شود.

آبان ماه:

شما در تصمیم گیری‌های مهم زندگی خود نقشی زیادی ندارید ؛ یعنی یا این تصمیمات برای شما گرفته می‌شود یا این که خودتان تمایلی ندارید برای آینده‌تان برنامه ریزی کنید به همین دلیل هر حرفی را که بقیه به شما میگویند برایتان تفاوتی ندارد که صحبت‌هایشان درست باشد یا نادرست فقط آنها را اجرا می‌کنید.

این قدر بی انگیزه به کارهایتان ادامه ندهید برای ادامه زندگی‌تان باید انگیزه داشته باشید تا موفق شوید ، در این هفته در انتظار یک موقعیت کاری خوب باشید.

آذر ماه:

شما در این هفته استرس‌های فراوانی را در قلب خود احساس خواهی کرد و به همین دلیل نمی‌توانید کارهایتان را انجام دهید و بسیاری از کارهای شما ناتمام خواهند ماند.

مهم این است که در تمام تصمیماتی که می‌گیرید موفق شوید ؛ مهم این است که شما تمام تلاش خود را برای پیشبرد کارهایتان انجام داده‌اید.

دی ماه:

در این هفته ممکن است در طی صحبت‌هایی که با دیگران دارید در مورد نتیجه و تاثیرات آن نگران شوید و به همین دلیل در بیشتر مواقع سکوت احتیار کنید.

بهتر است تا این حد به نتیجه موضوعات عنوان شده بدبین نباشید زیرا با بدبینی که دارید بسیاری از شانس‌های خود را از دست خواهید داد ؛ با قاعده‌های زندگی هم گام شوید.

بهمن ماه:

در این هفته در روابط خانوادگی خود تا حدودی دچار مشکل خواهید شد و به همین دلیل بسیار ناراحت و غمگین میشوید و دیگر توان و قدرت ادامه کارهای اجتماعی‌تان را ندارید.

شما به خانواده‌تان بیش از حد اهمیت می‌دهید تا حدی که تمام منافع، هیجانات، خوشبختی‌های خود را به خاطر آنها به هدر داده اید و خود را از تمام آنها محروم کرده‌اید ؛ بین زندگی خودتان و زندگی اعضای خانواده‌تان تعادل برقرار سازید.

اسفند ماه:

در این هفته شما مدام به خود امیدواری می‌دهید که حتما فردا بهتر از امروز است، اینکه شما به آینده‌تان امیدوار هستید بسیار مثبت و انگیزه ساز است اما لازم است که گام‌های مثبتی را نیز در این مسیر بردارید.

شما تا حدودی سطحی بین شده‌اید ؛ تنها تفکر در رابطه با مسائل و مشکلات راه حلی را پیش پای شما نمیگذارد باید برای این کار قدم‌هایی را بردارید و فعالیت‌هایی را اجرا کنید.