آفتاب

دانستنی های کامپیوتر و اینترنت

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۶,۳۴۷ دانستنی

شاید برای شما هم پیش آمده که اپلیکیشنی را انتخاب کنید و زمانی که روی Install فشار دهید؛ هیچ اتفاقی نمی افتد! چه باید کرد؟!

یک گیگ چند مگابایت است | هر گیگ برابر با 1000 مگابایت می باشد. در این مطلب دیگر واحدها، به همراه تبدیلشان به واحد های کوچکتر آورده شده است.

هوش مصنوعی از نظر مدیرعامل گوگل | مدیرعامل گوگل ساندار پیچای در طی مصاحبه ای که انجام داده است از هوش مصنوعی به عنوان خطری بزرگ برای جامعه بشری یاد کرده است. طی این مصاحبه او نظرات خود را در این باره داده است که در زیر به آن اشاره شده است....

رفع فیلتر اینستاگرام | چند روزی بود که کاربران فضای مجازی با فیلتر شدن اینستاگرام و تلگرام دست و پنجه نرم میکردند. اما امروز (چهاردهم دی) اینستاگرام باز شد...

فیلتر تلگرام | با توجه به فیلتر شدن تلگرام و محدودیت دسترسی به آن ، می توان از نسخه ی تلگرام روی کامپیوتر استفاده کرد. در ادامه روش نصب تلگرام روی کامپیوتر را شرح داده ایم.

جذاب ترین و پردرآمدترین شغل های آینده | با پیشرفت تکنولوژی شاهد از بین رفتن بسیاری از شغل ها هستیم . و در عین حال شغل های جدیدی در حال ظهور است که در صورت فراگیری مهارت های مورد نیاز آنها ، بسیار درآمدزا خواهند بود. در متن زیر به ده مورد از برترین آنها اشاره خواهد شد.

آیا از همه سیم کارت هایی را که به نام شماست، خبر دارید؟! | به منظور پیشگیری از سوء استفاده های ممکن با سیم کارت شما ، متن زیر را بخوانید و با استفاده از روش ذکر شده ،حتما بررسی کنید که آیا سیم کارتی به نام شما ثبت شده است یا نه.

یک نقض طراحی UX در مرورگر Chrome اجازه می دهد وب سایت های مخرب صدا یا ویدئو کاربر را بدون هیچگونه هشدار یا نشانه های بصری ضبط کنند و بدین صورت کاربر مورد سوء استفاده قرار گیرد. در ادامه بیشتر بخوانید:

اگر بخواهید گوشی تلفن همراه بخرید ممکن است اسیر شیادان و قاچاق فروشان شده و پولتان به هدر رود. گمرک ایران دو روش را برای استعلام گوشی های همراه برای قاچاق یا غیرقاچاق بودن معرفی کرده که در آستانه اجرای طرح رجیستری رای کاربران بسیار کارآمد خواهد بود. در ادامه بخوانید:

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۶,۳۴۷ دانستنی

وبگردی