امروز شنبه 23 تیر 1403

Saturday 13 July 2024

فال روز دوشنبه 13 آذر 1402

1402/09/13
کد خبر : 2408396
دسته بندی : فال
تعداد بازدید : 149 نفر

● متولد فروردین (بره):

امروز مسئولیت های کاری و حرفه ایتان مهم تر از هر چیز دیگری به نظر می رسند. در واقع این امکان وجود دارد که از شما خواسته شود وظایفی را به انجام برسانید که فراتر از روند معمول کارهایتان هستند. طبیعتا شما می خواهید عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارید و شاید دیگر تعهدات و مسئولیت های خود را به طور موقت کنار بگذارید تا در محل کارتان بهترین نتیجه ی ممکن را به دست بیاورید. با این حال باید این واقعیت را هم در نظر داشته باشید که نادیده گرفتن مسئولیت هایی که نسبت به خانه و خانواده تان دارید کار اشتباهی است. شما بد کسی را نمی خواهید و دست و دل باز هستید ،به همین دلیل خیلی ها مایلند با شما دوست شوند، این روزها اگه مانعی سر راهتان سبز شد بجای دل سرد شدن تغییر مسیر بدهید، شرایط برای تحقق یکی از آرزوهایتان مهیا میشود، اما مراقب وقوع یک حادثه باشید، در این زمینه از هرگونه تعلل برکنار بمانید، بهتر است در پاسخ به دعوت به یک مهمانی جواب رد بدهید.

 

● متولدین اردیبهشت (گاو):

امروز به نظر می رسد که همه چیز به تلاش، انرژی و وقت مضاعف نیاز دارد و همین باعث شده است که مثبت اندیشی خود را از دست داده و غرق در انرژی منفی بشوید. هر وقت که با کسی حرف می زنید انگار او اصلا صدای شما را نمی شنود و مجبور هستید برای شنیده شدن حرف هایتان چند بار آنها را تکرار کنید. این چیزها باعث می شوند فکر کنید زمین و زمان دست به دست هم داده اند تا جلوی شما را بگیرند و در راهتان سنگ اندازی کنند، اما شاید این تنها نشانه ای است که می خواهد به شما بگوید در مسیر اشتباهی قرار دارید و باید تغییر جهت بدهید. در انجام کاری که به نیروی بدنی احتیاج دادر بسیار قوی عمل می کنید. شادی زائدالوصلی بخاطر شرکت در کار خیر مدتها با شما خواهد بود. تازه متولدی به جمع خانوادگیتان اضافه می شود که قدمش پر از خیر و برکت است. پیامی از طرف دوستی دریافت می کنید که بسیار تحت تاثیرتان قرار می دهد. این پیام را به فال نیک بگیرید.

● متولدین خرداد (دوقلوها):

امروز ممکن است یک نفر که به شما خیلی نزدیک است و از لحاظ کاری نیز با هم ارتباط تنگاتنگی دارید با حرف هایی که به شما می زند ضربه ی بزرگی به اعتماد به نفستان وارد کند، اما این حرف های تندی که به شما گفته می شوند می توانند در واقع کمکی از عالم غیب باشند! به جای این که غرق در تردید بشوید سعی کنید به این انتقادهای منفی، چه با آنها موافق باشید و چه مخالف، با رفتاری مثبت پاسخ بدهید. این طور فکر کنید که یک نفر به طور ناخواسته سعی دارد به شما کمک کند بهتر شوید. شما نمی توانید گذشته را تغییر دهید، اما آینده در دستان خودتان است. دوستی که از شما دلخور شده پشت سر شما بدگویی خواهد کرد بهتر است هرچه زودتر از وی دلجویی و مشگل را برطرف کنید فشار کاری تان زیاد میشود و این مقدمه ای برای حرکت در مسیر دلخواهتان است فعالیت های فرهنگی شما را میتواند بیشتر به اطرافیانتان بشناساند یکی از دوستان تقاضایی دارد که توقعه ای دوستانه است که ناشی از کینه و خصومت نیست خبری از سفر کرده خود دریافت می کنید.

● متولدین تیر (خرچنگ): 

همان افرادی که در این چند وقت اخیر شما را تشویق کرده و در مسیری که دنبال می کنید مورد حمایت خود قرار داده اند، امروز انگار به یکباره تغییر عقیده داده اند و به شما توصیه می کنند که در برنامه هایتان تجدید نظر کنید. در ابتدا این تغییر جهت ناگهانی آنها شما را چنان ناراحت خواهد کرد که ممکن است حتی یک دعوای درست و حسابی به راه بیندازید. اما درگیر شدن با آنها هیچ چیزی را حل نخواهد کرد و حتی باعث خواهد شد که وضع بدتر هم بشود. بهترین کاری که از دست شما برمی آید این است که یک بار دیگر به اهداف و برنامه های خود فکر کنید. به سخن چینی در اطراف تان میدان ندهید و به حرفایش توجه نکنید، از عشق یکطرفه بپرهیزید و خودتان را پیش کسی که دلش با شما نیست و علاقه ای به شما ندارد کوچک نکنید. بیش از حد به ظاهر خود حساس نباشید به باطن و شخصیت درونی خود بیشتر اهمیت بدهید. از ورزش غافل نشوید، سلامتی تان را به خطر خواهید انداخت. ملاقات مهمی خواهید داشت.

● متولدین مرداد (شیر):

شما نمی دانید که چطور می توانید این همه کاری که در طول این هفته به عهده دارید را به انجام برسانید، اما هیچ وقتی برای غر زدن و شکایت کردن هم ندارید. بهترین کاری که در حال حاضر از دست شما بر می آید این است که تمام توانتان را روی کارهایی که به عهده دارید متمرکز کرده و این وضعیت دشوار را برای خود به یک فرصت تبدیل کنید. اگر بتوانید آرامش خود را حفظ کنید این انرژی منفی که امروز احساس می کنید نیز به مرور از بین خواهد رفت و از لحاظ روانی نیز احساس بهتری خواهید داشت. پرخاشگری به شخصیت شما ضربه میزند ارام باشید از مشورت گریزان نباشید و در مورد یک تصمیم ثبات داشته باشید و از این شاخه به ان شاخه نپرید یکی از اقوام یا دوستان سخت گرفتار ماجرایی شده که به کمک شما قادر به باز کردن گره و مشکلش خواهد شد در عشق شکست خورده اید بدبینی را کنار بگذارید بزودی یک ماجرای عاشقانه ی موفقیت امیز را تجربه خواهید کرد.

● متولدین شهریور (سنبله):

امروز داشتن احتیاط در روابطتان با دیگران هوشمندانه ترین رویکرد ممکن برای شما خواهد بود. شما مجبور نیستید که تمام احساساتتان را از دیگران مخفی نگه دارید، اما لزومی هم ندارد که همه چیز را به زبان آورده و دست خود را به طور کامل رو کنید. در واقع بهتر است که قدم به قدم و مرحله به مرحله پیش بروید و دقت کنید که چه چیزی را در چه زمانی به زبان بیاورید. این کار به طرف مقابلتان هم فرصت خواهد داد که شما را بهتر درک کند و پیامتان را بدون سوء تفاهم های احتمالی دریافت کنید. به مراسمی دعوت میشوید که دوستی قدیمی را ملاقات کرده و لحظات شادی را در کنارش سپری میکنید مقدمات سفری هر چند کوتاه را فراهم کنید پس از مدتها تلاش و کار مدوام اینک وقت لذت بردن از داشته هایتان هست از اقوام و فامیل دوری نکنید قولی داده اید مطمئن باشید که به قولتان سروقت عمل خواهید نمود وگرنه نوش دارو پس از مرگ سهراب خواهد شد.

● متولدین مهر (ترازو):

شما در حال حاضر نگران وضعیت حرفه ای خود هستید و سعی دارید اوضاع را از یک زاویه ی گسترده تر مورد بررسی قرار دهید. به نفعتان است که به همین روش ادامه دهید، چون محدود کردن زاویه دیدتان و متمرکز شدن روی یک جهت خاص باعث کند شدن روند پیشرفت شما خواهد شد و حتی موانعی را سر راهتان قرار خواهد داد. با این همه دقتی که شما به جزئیات دارید، اکر بدانید کی باید جلوی خودتان را بگیرید، بی شک به کمکتان خواهد آمد. استعداد خوبی در درس و تحصیل دارید اما متاسفانه دل به آن نمیدهید.ره صدساله را یک شبه نمی توان طی کرد، عشق همچنان بهترین پشتیبان شما خواهدبود. متعهد بودن در زندگی از صرفا متاهل بودن مهمتر است، شنیدن خبری از یک دوست متاثرتان خواهد کرد. روزگار همیشه بر مدار مراد کام نمی گردد، باید انتظار روزهای سخت را نیز داشته باشید صبر و تحمل خود را از دست ندهید.

● متولدین آبان (عقرب): 

شما امروز مجبور به مبارزه با انرژی منفی زیادی که از جانب یکی از اطرافیانتان دریافت می کنید خواهید بود. او سعی دارد شما را قانع کند که موضع فعلیتان اشتباه است و باید آن را تغییر دهید، اما شما ترجیح می دهید حتی اگر برایتان سخت باشد، بر اساس افکار و عقاید خودتان پیش بروید و اصلا خوشتان نمی آید که در برابر افرادی که حتی حاضر نیستند وقتی را صرف گوش کردن به حرف هایتان بکنند مجبور به دفاع از خودتان باشید. سعی کنید این معضل را پیش از آن که بزرگ شده و برایتان دردسرساز شود برطرف کنید. منتظریت که معجزهِ در زنده گی تان رخ بدهد تا از گرفتاری و مشکلات نجات پیدا کنید اگر تلاش و حرکت بی وقفه خود تان نباشد هیچ معجزه یی رخ نخواهد داد برای اینکه در رشته فعالیت خود موفقیت که شایسته آن هستید بدست بیاورید با فرد خبره مشورت کنید، اگر احتیاج به کمک مالی دارید خاطر جمع باشید که از فرد معتمدی تقاضای کمک کنید، به فکر پس انداز باشید و از خرید های غیر ضروری پرهیز کنید.

● متولدین آذر (کمان):

شما امروز آماده اید تا هر چقدر لازم باشد تلاش کنید و زحمت بکشید تا تعهداتی که دارید را به انجام برسانید. با این حال اگر دیگران شما و ارزش هایتان را زیر سؤال ببرند ممکن است دچار تردید و تعلل شوید. شما برای این که قدرت تصمیم گیری داشته باشید نیاز به این دارید که از لحاظ روانی آرامش کافی داشته باشید و این که مجبور باشید برای اثبات عقاید خود بجنگید می تواند تعادل همه چیز را به هم بریزد. تلاش برای توجیه انگیزه ها و باورهایتان کاری بی نتیجه خواهد بود و تنها باعث تضعیف عملکرد شما خواهد شد. اینک زمان سر و سامان دادن به کارها و برنامه ریزی برای امور آینده است. با احتیاط کامل در این زمینه اقدام کنید. از هرگونه درگیری و جنگ لفظی با دیگران بپرهیزید، عواقب خوشایندی ندارد. از گفتگوهایی که هیچ نفعی در آن نیست و موجب آزار خودتان یا دیگران می شود پرهیز کرده تا می توانید خوددار باشید و هیچ امری را وارونه و معکوس تفسیر نکنید.

● متولدین دی (بز):

امروز اطرافیانتان با دیدن حال شما نگرانتان خواهند شد و به این فکر فرو خواهند رفت که چرا مثل همیشه خوشحال نیستید. شما برای این وضعیت خود دلیل خوبی دارید و آن هم این است که دارید با جدیت تمام به انتخاب هایی که این اواخر در مسیر زندگی داشته اید فکر می کنید و در این اندیشه هستید که چرا اوضاع به آن خوبی که انتظار داشته اید پیش نمی رود. در واقع این وضعیت برای این پیش آمده است تا به شما زمانی داده شود تا اهداف و کارهایتان را بار دیگر از نظر گذرانده و ببینید چقدر با خواسته های قلبیتان مطابقت دارند. درس گرفتن از گذشته و عدم تکرار اشتباهات کاریست که باید این روزها تمرین کنید. به وعده های این و آن دل خوش نکنید و با داشه های امروزتان به فکر ساختن فردا باشید. شما استحقاق برخورداری از بهترین ها را دارید. اگر از کسی دل خوری دارید بهتر است احتیاط کنید و جلوی دیگران از او بد گویی نکنید به توانایی های بلقوه خود باور ندارید و تلاشی برای به فعل در آوردن آن نمی کنید.

● متولدین بهمن (ظرف آب):

امروز شما در ظاهر آنقدر مشغول و درگیر کارهایتان به نظر می رسید که همکارانتان به هیچ وجه به این که ممکن است مشکلی در کار باشد شک نخواهند کرد. با این حال شما فقط دارید ظاهر خودتان را حفظ می کنید تا مشکلات و نگرانی هایی که با زندگی شخصیتان در ارتباط هستند و ترجیح می دهید خصوصی باقی بمانند را از آنها مخفی نگه دارید. شما ترجیح می دهید احساسات خود را مخفی نگه دارید تا از دخالت های دیگران در امان بمانید و این کاملا قابل درک است. با این وجود، همه ی ما حداقل یک نفر را داریم که بتوانیم در رابطه با همه چیز با او صحبت کنیم و اعتماد کامل به او داشته باشیم. پول برایتان ارزش چندانى ندارد و همین که نیازهاى اساسى تان برآورده شود راضى هستید. بهتر است کمى هم به فکر روز مبادا و پس انداز باشید. حواستان باشد از شخصى که بى مسئولیتى خود را قبلا ثابت کرده است، دورى کنید. براى امضاى قراردادى فعلا دست نگهدارید تا آبها از آسیاب بیفتد.

● متولدین اسفند (ماهی):

امروز شما روی دور خلاقیت هستید و هر لحظه ایده های جدید مختلفی به ذهنتان می رسند. با این حال بیان و یا عملی کردن این ایده های بدیع و خلاقانه می تواند برای شما کاری چالش برانگیز باشد. حتی اگر یکی دو باری وسوسه شده و افکارتان را به زبان بیاورید با دیدن واکنش های اطرافیانتان و استقبال ضعیفی که از ایده هایتان می شود به این نتیجه خواهید رسید که بهتر است نبوغتان را برای خودتان نگه دارید. اگر میخواهید به بلند ترین نقطه حرم برسید باید قوانین بلند رفتن را بلد باشید ،باید برای زنده گی تان تصمیمات مهم بگیرید البته استرس ناشی از ان طبیعی خواهد بود ،قدری احساسی عمل نکنید، سفر کوتاه اما دلچسپ پیش رو دارید، در دخل خرج خود تعادل ایجاد کنید وبرای سرمایه گذاری بی گدار به اب نزنید.

منبع: تصویر زندگی

 

برچسب ها :
# فال روزانه

لینک کوتاه :
https://www.aftabir.com/article/show/2408396
PRINT
شبکه های اجتماعی :
PDF
نظرات

مشاهده بیشتر

با معرفی کسب و کار خود در آفتاب در فضای آنلاین آفتابی شوید
همین حالا تماس بگیرید