آفتاب

مطالب داغ روز

وبگردی

دانستنی های آفتاب

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۱۳۹,۱۱۵ دانستنی

تنش هایی که این اواخر در اطرافتان پیش آمده اند امروز باعث خشم شما شده اند و این خشم آنقدر شدید است که ممکن است وسوسه شوید یک جنگ بزرگ به راه بیندازید...

هر فرصتی که دست داد با دوستان و عزیزانتان وقت بگذرانید و به سفرهای یکی دو روزه بروید تا بتوانید روزهای پر کارتان را جبران کنید. با فرا رسیدن فصل زمستان برنامه هایتان سبک تر خواهد شد و خواهید توانست وقت بیشتری برای خودتان و عزیزانتان بگذرانید، شاید حتی جا برای شروع یک رابطه عاطفی تازه نیز باز شود.

هیچ وقتی برای تنبلی نخواهید داشت و همین ممکن است باعث شود گاهی احساس بی حوصلگی کنید و از روند تکراری کارها خسته شوید، اما نتیجه ای خیلی بهتر از انتظارتان را برایتان به همراه خواهد داشت.

دوست عزیزی که 6 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال تولدتان فرصتی فوق العاده برای بازگرداندن اندامتان به شکل مورد علاقه تان خواهد بود. شاید بخواهید رژیم غذایی جدیدی را آغاز کنید و یا شروع به ورزش یا پیاده روی کنید، آنچه اهمیت دارد این است که اراده کنید و تصمیم بگیرید و البته که داشتن فعالیت فیزیکی اهمیت بسیار زیادی دارد. شاید در ابتدای راه کمی اذیت شوید، اما خیلی زود به این برنامه جدید زندگیتان عادت خواهید کرد. این کار باعث خواهد شد که نظم و انضباط بیشتری وارد زندگیتان شود و این دقیقا همان چیزی است که برای پیشرفت در زندگی شخصی و حرفه ایتان به آن نیاز دارید. امسال سالی بسیار خوب برای پرداختن به روابطتان خواهد بود. روابط حرفه ای، خانوادگی، دوستانه و عاشقانه همگی می توانند به خوبی و با موفقیت پیش بروند و اگر مشکلات و گره هایی در برخی از آنها وجود داشته باشند با کمی تلاش و همفکری خواهید توانست آنها را از میان بردارید.

دوست عزیزی که 5 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال سالی پر از سورپرایز برایتان خواهد بود. به عنوان مثال امروز به خاطر تولدتان، فردی خودش را از راه دور به شما می رساند. شما انتظار او را نداشته و به شدت سورپرایز می شوید. این فرد تاثیر زیادی بر شما خواهد داشت و تغییراتی بزرگی به زندگی تان می دهد که در ماه خرداد آن را به وضوح احساس خواهید کرد. اگر چه از بازگشت این فرد به خانه اش ناراحت می شوید اما پیوند شما محکم تر از قبل خواهد شد، کافی است صبور باشید. شما توانایی های بسیاری دارید اما قدرش را نمی دانید، به زودی فرصت هایی برایتان پیش می آید که باعث می شود بیشتر بدرخشید. اگر مجرد هستید، نیمه گمشده تان را در یک مراسم اجتماعی پیدا خواهید کرد.

در روش باروری در آزمایشگاه یا IVF اسپرم مرد و تخمک زن تهیه شده و در آزمایشگاه در مجاورت همدیگر قرار می گیرند و پس از تشکیل جنین آن را داخل رحم زن قرار می دهند.

ترس از دست دادن حافظه این روزها به نگرانی اغلب افراد به ویژه میانسالان بدل شده است. بنا بر آمارهای موجود این ترس چندان هم دور از واقعیت نیست؛ زیرا در حال حاضر نزدیک به 48 میلیون نفر در سراسر جهان به بیماری زوال عقل مبتلا هستند تا سال 2050 این رقم به سه برابر می رسد.

از آنجا که جنوبی ها، ماهی خورهای قهاری هستند برای دوری از علائم سرد مزاجی این غذا، همیشه پس از صرف ماهی چند عدد خرما می خورند تا طبع گرم این میوه بر سردی ماهی فائق آید و به هضم بهتر غذا نیز کمک کند.

کیک مرغ و کدو از جمله غذاهایی است که برای وقت هایی که از غذاهای تکراری خسته شده اید، این غذا را حتما امتحان کنید.

یکی از نوشیدنی های مضر برای بدن انسان نوشابه است اما باید بگوییم همین نوشیدنی مضر می تواند جایگزین مناسبی برای مواد شیمیایی در خانه تکانی ها به شمار رود.

دوست عزیزی که 18 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برای شما منافع مادی زیادی را به همراه خواهد داشت. انرژی جسمی و ذهنی شما در سطح بسیار بالایی قرار دارد و همین مزایا و منافع زیادی را برایتان به وجود خواهد آورد. سرمایه گذاری هایی که در زمینه مسکن انجام شوند موفقیت آمیز خواهند بود. مسافرت خارجی به منظور تفریح و یا به دلیل مأموریت های کاری در برنامه امسالتان خواهد بود و شما خواهید توانست در این سفر چیزهای بسیاری را یاد بگیرید که زندگیتان را به طور جدی تغییر خواهند داد. امسال شما با دنیای اطرافتان و آنهایی که در زندگیتان هستند هماهنگی بیشتری خواهید داشت و رفتارتان با ملایمت و آرامش همراه خواهد بود؛ همین موضوع باعث خواهد شد افراد زیادی را به خود جذب کنید. به ویژه با فرا رسیدن فصل زمستان باید سعی کنید روابط اجتماعی خود را افزایش دهید و با افراد بیشتری آشنا شوید. این دوره که با شور و هیجان بسیاری نیز همراه خواهد بود می تواند زمینه ساز آشنایی شما با نیه گمشده تان شود.

بیشتر افرادی که به آرتریت سوریاتیک مبتلا می شوند در ابتدا به سوریازیس مبتلا بوده اند

اگر انسان خلاق، صبور، الهام بخش و پر از اهداف و آرزوهای بزرگ هستید، برای داشتن یک شغل مناسب و عالی کافی نیست! چرا؟ چون باید شخصیت کاریزماتیک هم داشته باشید.

همه ما تا به حال چندین و چند بار صدای زنگ در گوش و یا صدای مفاصل خود را تجربه کرده ایم. اما علت این صداهای بدن چیست؟

حرکات ورزشی برای رفع خستگی چشم در صورت کارمداوم با رایانه و خیره شدن به صفحه مانیتور، کافی نبودن نور، پلک نزدن و… مفید خواهد بود. در این مطلب با چند حرکت برای رفع خستگی چشم آشنا می شوید.

در این مطلب 7 دردی که آقایان به هیچ وجه نباید از آن چشم پوشی کنند و باید سریعا به دنبال درمان های فوری برای این دردها باشند، بیشتر معرفی شده است.

قابل کتمان نیست که بسیاری از مردم دل خوشی از پیام های تبلیغاتی ندارند.

نمایش ۱ تا ۲۰ از ۱۳۹,۱۱۵ دانستنی